Reklama
Reklama

Tomasz Oświeciński: „Córka pogodziła mnie z żoną”.

Tomasz Oświeciński (45 l.) niedawno wyjawił, że pogodził się z byłą żoną i na nowo starają się budować wspólne życie. Teraz aktor zdradza kulisy całej sytuacji.

Dwa lata temu gwiazdor rozwiódł się ze swoją żoną, z którą ma córkę Maję (9 l.). Wcześniej byli ze sobą siedem lat i decyzja o rozwodzie była jedną z najtrudniejszych w życiu Tomasza.

Rozstanie rodziców bardzo przeżyła córka pary, która jest mocno związana z tatą. Jak się okazuje, to właśnie jej zasługa, że celebryta wrócił do małżonki.

"Maja cały czas próbowała nas pogodzić. Mówiła, tato, może znowu bylibyśmy rodziną, może spróbujecie. Córka uwielbia matkę i uwielbia mnie, było jej ciężko i robiła wszystko żebyśmy się spotkali. I tak się zaczęło, wspólny obiad, potem spacer i powoli się skleiło. Jestem zadowolony, że tak się stało.

Reklama

Córka jest szczęśliwa i odetchnęła. Dla niej był to stresujący czas. Szczególnie w szkole, gdy dzieci opowiadały o swoich rodzicach" - zdradził gwiazdor w rozmowie z tabloidem "Fakt".

Tomasz i jego ukochana są znów ze sobą od 4 miesięcy i aktor jest z tego powodu bardzo szczęśliwy.

"Wszystko przemyśleliśmy, wyciągnęliśmy wnioski. Ja się poprawiłem i ona też. Doszliśmy do porozumienia" - mówi uradowany. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Oświeciński
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy