Reklama
Reklama

Tomasz Lis rozwiódł się z Hanną Lis, a teraz takie wieści o jego "nowym życiu". I to z piękną Moniką u boku

Tomasz Lis (56 l.) nie marnuje czasu. Teraz dziennikarz ma nieco więcej wolnego, bo odszedł z redakcji "Newsweeka" i przestano go zapraszać do audycji w Radiu TOK FM. Do tego potwierdziły się plotki, że rozwiódł się z Hanną Lis. Od pewnego czasu w tych trudnych chwilach wspiera go piękna trenerka rozwoju osobistego. Podczas ostatniego wypadu na miasto nie szczędzili sobie czułości...

Tomasz Lis z pewnością w ostatnim czasie nie narzeka na nudę. Wiadomo, że w jego życiu zawodowym zaszły spore zmiany, choć chyba trudno uznać je za "zmiany na lepsze". 

Odszedł z "Newsweeka", przestano go zapraszać do Radia TOK FM, a sam ogłosił, że robi sobie wolne od mediów na jakiś czas. 

Okazuje się, że i w życiu prywatnym dziennikarza zaszła spora rewolucja. W sumie większość raczej się domyślała, że Tomasz i Hanna Lisowie nie są już razem od dłuższego czasu. 

Dziennikarka wyprowadziła się do dawnego mieszkania w centrum Warszawy, a ostatnio Tomek sprzedał pokaźną rezydencję w Konstancinie, gdzie mieszkali z Hanią ponad 10 lat. 

Reklama

Tomasz Lis podzielił majątek z Hanną Lis

Gdy wybuchła afera związana z powodami odejścia Lisa z "Newsweeka", Lisowa wydała oświadczenie, w którym zaapelowała, by nie łączyć ją z Tomkiem, bo nie są już razem od dłuższego czasu, a w tym roku dostała też rozwód. 

"Szanowni dziennikarze: z moim byłym mężem rozstałam się (w zgodzie) wiele lat temu, a w tym roku doprowadzony został do finału rozwód z mojego powództwa. Zatem uprzejmie proszę Was o niekierowanie do mnie więcej pytań dotyczących mojego byłego męża. Spokojnego weekendu" - napisała na Instagramie Hanna. 

Nie wiadomo, jak małżonkowie podzielili się majątkiem, ale "Super Express" sugeruje, że to z tego powodu doszło do sprzedaży domu w Konstancinie. 

"Rozwód spowodował, że małżonkowie muszą podzielić się majątkiem. Dlatego też dziennikarz wystawił na sprzedaż ich wspólny dom w Konstancinie pod Warszawą" - czytamy. 

Tomasz Lis kolejny raz na spotkaniu z piękną trenerką

Od jakiegoś czasu pojawiają się też informacje, że Lis w tych trudnych chwilach może liczyć na wsparcie pięknej "trenerki rozwoju osobistego". 

Kobieta ma na imię Monika i jest medalistką Mistrzostw Polski oraz Świata w kick-boxingu. Zajmuje się także zawodowo fitnessem i pływaniem.

Ich wspólne zdjęcia z obiadu i spaceru trafiły do sieci, ale okazuje się, że para widuje się częściej. Na nowych zdjęciach, które zamieścił "Super Express", widać że przebywanie we wspólnym towarzystwie sprawia im wielką frajdę. 

"Dziennikarz i jego znajoma usiedli w przytulnej restauracji w centrum stolicy, w której zjedli obiad, a potem popijali kawę. Później wybrali się na długi spacer. Po zdjęciach widać, że tych dwoje bardzo się lubi. Świadczy o tym chociażby czuły całus w czoło, którym Lis obdarował nową przyjaciółkę" - relacjonuje tabloid. 

Zdjęcia, które pojawiły się na okładce środowego wydania faktycznie zdają się potwierdzać, że ciągnie ich do siebie...

Zobacz także:

Najsmutniejsze urodziny Kraski od lat. Żona wszystko potwierdziła

Poważne zarzuty pod adresem "nowego faceta" Cichopek. Hakiel już zaalarmowany!

Żałoba w TVN. Gwiazdy stacji ZDRUZGOTANA! "Ogromna strata"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Lis | Hanna Lis
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy