Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Tomasz Lis i Kinga Rusin wydali dramatyczne oświadczenie! Chodzi o ich córkę!

Kinga Rusin (46 l.) i Tomasz Lis (51 l.) są przerażeni całą sytuacją. Wspólnie zapowiedzieli walkę z osobą, która próbuje zaszkodzić ich córce...

Wiadomo nie od dziś, że dzieci gwiazd wiodą na ogół zupełnie inne życie niż ich rówieśnicy, których rodzice wykonują "zwykłe zawody".

Pociechy piosenkarzy, aktorów czy dziennikarzy mają na ogól o wiele łatwiej w życiu. Tak przynajmniej większość ludzi sądzi. 

Okazuje się jednak, że czasami dzieci gwiazd narażone są na poważne niebezpieczeństwo. Jakiś czas temu boleśnie przekonała się o tym córka Tomka Lisa i Kingi Rusin. 

Pola Lis od pewnego czasu jest bowiem nękana przez stalkera! Sprawa wygląda na tyle poważnie, że jej rodzice postanowili wydać wspólne oświadczenie!

"Nasza córka Pola Lis jest od jakiegoś czasu w ohydny sposób szantażowana ujawnieniem do publicznej wiadomości spreparowanych, nieprawdziwych dokumentów i maili. Z ich treści wynika, że celem jest zniszczenie reputacji nie tylko jej ale całej naszej rodziny. Być może motywacją są względy polityczne. Szantażysta posuwa się do gróźb karalnych i niemoralnych żądań, zakłóca jej spokój, wpędza w psychozę strachu i uniemożliwia normalne funkcjonowanie" - czytamy w oświadczeniu przerażonych rodziców. 

Z dalszej części oświadczenia wynika, że Pola jest nękana już od kilku miesięcy. Rusin i Lis nie wykluczają, że motywacją mogą być względy polityczne! 

Reklama

Rodzice zapowiedzieli, że nie spoczną, póki nie złapią tej osoby.

Trzymamy kciuki! pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Kinga Rusin

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje