Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tomasz Karolak jest w siódmym niebie. Kim jest jego nowa dziewczyna?!

Tomasz Karolak (46 l.) i Viola Kołakowska (40 l.) mieszają w polskim show-biznesie! Po głośnym rozstaniu pokazywali się razem wielokrotnie i byli całą rodziną na wakacjach. Spekulowało się, że może nie powiedzieli sobie "żegnaj". Teraz jednak już jest pewne, że to definitywny koniec!

Rozpad związku aktora z byłą modelką po 10 latach wspólnego życia był sporym zaskoczeniem dla fanów tej pary. Do tej pory tylko Viola zdecydowała się na skomentowanie tej sytuacji, a zmizerniały Karolak milczał.

Reklama

Aż do teraz, kiedy to po wakacjach z byłą ukochaną pokazał się na balu TVN-u z nową wybranką! Już uśmiechnięty i zrelaksowany chętnie pozował do zdjęć z piękną, młodą kobietą. Okazało się, że tajemniczą towarzyszką Tomka jest Paulina Kwaśniewska (27 l.).

 Śliczna brunetka jest drugą wicemiss Polski z 2008 roku! Ciekawe co na to Violka, która spędziła jeszcze wspólnie całe wakacje z byłym już partnerem i dziećmi.

Przecież spekulowało się, że para może jeszcze do siebie wrócić, na co celebrytka zareagowała niemałym oburzeniem. Teraz już możemy podejrzewać dlaczego... 

Tomasz przestał widocznie zamartwiać się rozstaniem i postanowił poszukać nowej miłości! Tym razem u boku o 19 lat byłej wicemiss. Chyba już nie ma szans na zejście się byłych partnerów, choć spędzają ze sobą nadal sporo czasu, zapewne tylko dla dobra dzieci. 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje