Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tomasz Karolak jest w siódmym niebie. Kim jest jego nowa dziewczyna?!

Tomasz Karolak (46 l.) i Viola Kołakowska (40 l.) mieszają w polskim show-biznesie! Po głośnym rozstaniu pokazywali się razem wielokrotnie i byli całą rodziną na wakacjach. Spekulowało się, że może nie powiedzieli sobie "żegnaj". Teraz jednak już jest pewne, że to definitywny koniec!

Rozpad związku aktora z byłą modelką po 10 latach wspólnego życia był sporym zaskoczeniem dla fanów tej pary. Do tej pory tylko Viola zdecydowała się na skomentowanie tej sytuacji, a zmizerniały Karolak milczał.

Reklama

Aż do teraz, kiedy to po wakacjach z byłą ukochaną pokazał się na balu TVN-u z nową wybranką! Już uśmiechnięty i zrelaksowany chętnie pozował do zdjęć z piękną, młodą kobietą. Okazało się, że tajemniczą towarzyszką Tomka jest Paulina Kwaśniewska (27 l.).

 Śliczna brunetka jest drugą wicemiss Polski z 2008 roku! Ciekawe co na to Violka, która spędziła jeszcze wspólnie całe wakacje z byłym już partnerem i dziećmi.

Przecież spekulowało się, że para może jeszcze do siebie wrócić, na co celebrytka zareagowała niemałym oburzeniem. Teraz już możemy podejrzewać dlaczego... 

Tomasz przestał widocznie zamartwiać się rozstaniem i postanowił poszukać nowej miłości! Tym razem u boku o 19 lat byłej wicemiss. Chyba już nie ma szans na zejście się byłych partnerów, choć spędzają ze sobą nadal sporo czasu, zapewne tylko dla dobra dzieci. 

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Karolak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje