Reklama
Reklama

Tomasz Kammel upadł podczas "Pytania na śniadanie"! Krzan nie kryła emocji

Tomasz Kammel (51 l.) to jeden z bardziej znanych prezenterów w Polsce. Od kilku lat wraz z Izabellą Krzan prowadzi program "Pytanie na śniadanie". Niedawno na jego planie Tomasz miał wypadek. Aż trudno uwierzyć w to, jak zachowała się Krzan.

Tomasz Kammel współpracę z TVP nawiązał w 1997 roku. Od tego czasu regularnie można oglądać go w telewizji publicznej. Od lat prowadzi program śniadaniowy, który nadawany jest na żywo. Tego typu produkcje mają to do siebie, że zdarzają się tam wpadki.

Niedawno niespodziewana sytuacja przytrafiła się Tomaszowi Kammelowi. Aż trudno uwierzyć, że tak doświadczony dziennikarz miał taki wypadek.

Tomasz Kammel miał wypadek w "Pytaniu na śniadanie"

W "Pytaniu na śniadanie" co rusz zdarzają się jakieś wpadki. Bohaterem najnowszej jest Tomasz Kammel. Co takiego się stało?

Reklama

Otóż, prezenter podczas programu przeprowadzał krótki wywiad z zaproszoną do studia ekspertką, a kiedy go zakończył, udał się do miejsca, gdzie znajduje się kuchnia. Najwyraźniej przejście paru metrów go przerosło. Kammel potknął się i przewrócił. Kamery pokazały upadek i reakcję Krzan. Prezenterka nie przejęła się zbytnio upadkiem swojego kolegi z pracy, wręcz przeciwnie - nie mogła opanować śmiechu.

Na szczęście Tomkowi nic się nie stało. Wstał z podłogi i dołączył do Izabelli. Kobieta przez kilka minut nie mogła powstrzymać śmiechu.

Tomasz Kammel - kariera i życie prywatne

Tomasz Kammel urodził się 12 lipca 1971 roku w Jeleniej Górze. Ukończył germanistykę z tytułem magistra w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Zielonej Górze.

Będąc studentem, prowadził audycje radiowe w Muzycznym Radiu FM. Następnie przeprowadził się do Warszawy, gdzie pracował w Radiu Wawa.

W 1997 roku rozpoczął pracę w Telewizji Polskiej. Przygotowywał i współprowadził z Karoliną Korwin Piotrowską magazyn filmowy Filmidło.

W 2014 roku zaczął prowadzić kanał na serwisie YouTube, na którym dzielił się wskazówkami dotyczącymi wystąpień publicznych i opowiada o relacjach międzyludzkich.

W 2018 roku miała miejsce premiera jego książki Moc w gębie. Do 2015 roku był związany z Katarzyną Niezgodą, wieloletnim członkiem zarządu i wiceprezesem zarządu Banku BPH.

Zobacz też:

Tomasz Kammel przeżył oświecenie? Zamierza trwać w tym stanie

Tomasz Kammel zaszpanował drogim zegarkiem. Jest warty aż pół miliona?!

Tomasz Kammel ujawnia swoją orientację seksualną. Była partnerka krótko to skomentowała

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabella Krzan | Tomasz Kammel | "Pytanie na śniadanie"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy