Reklama
Reklama

Tomasz Adamek wyprawi córce huczne wesele! Zaskakujące, gdzie się odbędzie

Tomasza Adamek (44 l.) nie ma zamiaru oszczędzać na swojej rodzinie. Wielkimi krokami zbliża się wesele jego córki Roksany, które ma odbyć się w ekskluzywny zamku w Stanach Zjednoczonych! Znamy szczegóły.  

Tomasza Adamka nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Sportowiec jest jednym z najbardziej popularnych i utytułowanych bokserów w Polsce i na świecie. Od kilku lat przebywa na sportowej emeryturze, gdzie korzysta z uroków życia. 

Przez cały okres kariery wiódł szczęśliwie życie rodzinne, któremu teraz w pełni się oddaje. Adamek razem z żoną Dorotą doczekali się dwóch córek, Roksany i Dominiki. Sportowca i jego bliskich czeka niedługo wielkie rodzinne wydarzenie, ponieważ Roksana stanie na ślubnym kobiercu. 

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała córce boksera plany, gdyż początkowo ceremonia miała odbyć się w Polsce. Para młoda nie chce jednak dłużej zwlekać, dlatego ślub zostanie zorganizowany w Stanach Zjednoczonych, gdyż tam od kilku lat mieszka Roksana i jej rodzina. Jak donosi "Super Express", ślub córki Tomasza odbędzie się już 1 maja!

Reklama

Sensację wzbudza jednak miejsce, gdzie zostanie zorganizowane wesele i zaślubiny. Ceremonia ma odbyć się w  kościele pod wezwaniem Matki Boskiej Częstochowskiej w Harrison, a wesele w luksusowym zamku The Legacy Castle w Pompton Plains w New Jersey.

Obiekt ten jest niezwykle obleganym miejscem, które rezerwuje się nawet z kilkuletnim wyprzedzeniem! Huczne wesele będzie kosztować majątek, ale Adamek nie ma z tym najmniejszego problemu.

Na weselu ma pojawić się około 200 osób. Szacuje się, że sportowiec za wesele córki może zapłacić nawet ponad 300 tysięcy złotych!

Co o tym sądzicie?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Adamek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy