Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tom Cruise nie do poznania? "Jakby postradał zmysły"

Do mediów docierają niepokojące sygnały dotyczące jednego z najpopularniejszych aktorów na świecie. Tom Cruise nie jest już taki, jak niegdyś? Współpracownicy mają bardzo żalić się na jego zachowanie...

"Poszłam zanieść mu skrypt na jutrzejsze nagrania, a pod drzwiami pokoju stało 9 ochroniarzy!". "Podobno zażądał, by marynarze nie mówili do niego, ani nawet nie śmiali się patrzeć". "Był bardzo arogancki!" - tak m.in. pisali w korespondencji między sobą członkowie ekipy filmowej "Top Gun: Maverick", do której dotarł amerykański magazyn "In Touch". 

Reklama

Ale padały też ostrzejsze słowa, których w gazecie na pewno nie moglibyśmy zacytować. Wszystkie natomiast dotyczyły Toma Cruise’a (56).

Zdjęcia do "Top Gun: Maverick" - kontynuacji kultowego filmu Tony’ego Scotta z 1986 roku - trwają już od kilku miesięcy. Premiera planowana jest na czerwiec przyszłego roku. Tom Cruise ponownie gra główną rolę. Ale członkowie produkcji niespodziewanie dowiedzieli się, że nie będzie to przyjemna współpraca. 

- Nie poznaję go - mówi jedna z asystentek planu. - Pracowaliśmy już razem. Zawsze był miły, prosił wszystkich, żeby zwracali się do niego po imieniu. Nigdy nie unikał kontaktu z ludźmi. A teraz? Jakby postradał zmysły - dodaje.

Nie trudno podejrzewać, że w tle przemiany aktora, mogą stać scjentolodzy. Tom Cruise, który przystąpił do sekty w latach 90., jest jednym z najbardziej aktywnych jej członków. Scjentologiczna doktryna ma na jego życie duży wpływ. Niekiedy całkowicie irracjonalny, jak chociażby w przypadku jego córki Suri, z którą aktor nie widział się od ponad 6 lat, bo... jego była żona Katie Holmes zdecydowała się wysłać dziewczynkę do katolickiej szkoły. 

Wydaje się, że z każdym rokiem wpływ sekty na Toma jest silniejszy. Każdą decyzję konsultuje ze swoimi mentorami. - Jest "bankomatem" sekty. Ktoś pewnie dba, by był bezgranicznie oddany scjentologii. Może przeszedł jakieś pranie mózgu? - sugeruje jeden z amerykańskich dziennikarzy. 

Dowiedz się więcej na temat: Toms Cruise

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje