Reklama
Reklama

Tokio 2020: Szpakowski nie wytrzymał! Gorzkie słowa i mocny komentarz!

Wioślarki Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Sajdak, Marta Wieliczko i Katarzyna Zillmann zdobyły pierwszy polski medal na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Występ komentował Dariusz Szpakowski, który zwrócił się do internautów, aby powstrzymali się od hejtu.

Dariusz Szpakowski i Marek Kolbowicz komentują zmagania naszych zawodników na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio. Dziennikarze relacjonowali także walkę o srebro w czwórce podwójnej.

Komentator zwrócił się do internautów z ważnym apelem. Podkreślił, że te igrzyska są zupełnie inne niż dotychczas. Na trybunach nie ma kibiców, są obostrzenia i ograniczenia.

Szpakowski wspomniał także, że bardzo go cieszy medal naszych wioślarek, które włożyły w to ogromny wysiłek. Pięć lat przygotowywały się do tego jednego wyścigu.

Reklama

Dziennikarz od kilkudziesięciu lat relacjonuje igrzyska, ale te jest wyjątkowe. Wioska olimpijska wieje pustkami i panuje w niej cisza.

Zwrócił także uwagę na to, co dzieje się w Polsce, a konkretnie w internecie. W związku z brakiem kolejnych medali, na olimpijczyków wylewa się hejt. Nieprzyjemne komentarze uderzają w sportowców, którzy latami pracowali, by znaleźć się w Tokio.

Zaapelował do kibiców o wsparcie dla naszych reprezentantów i ciepłe słowa. Bo choć nie zdobywają medali, to na szacunek zasługuje ich wysiłek i wyrzeczenia, które musieli podjąć, by pojechać na olimpiadę.

Nastia Lukin - królowa mody na igrzyskach w Tokio

Najmłodsza olimpijka na świecie 

Nie dla skąpych strojów, zawodniczki protestują

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy