Reklama
Reklama

To z nim Popławska wzięła sekretny ślub. Różnica wieku zupełnie im nie przeszkadza

Aleksandra Popławska słynie z rewelacyjnego talentu aktorskiego i sztywnych zasad dotyczących prywatności. Gwiazda niechętnie mówi o swoim życiu, zdecydowanie woli skupiać się w wywiadach na tematach związanych z pracą. Wieści o jej ślubie dotarły do mediów z niemałym opóźnieniem. Mało kto też wie, że wybrankiem jej serca jest znany aktor.

Aleksandra Popławska wzięła ślub po dwudziestu latach

Aleksandra Popławska i Marek Kalita są doskonałą parą nie tylko na ekranie, ale również w życiu prywatnym. Poznali się w 2000 roku, 24-letnia wówczas Aleksandra była studentką. Nigdy nie ukrywała, że od zawsze była wielką fanką Marka Kality, imponował jej jego talent i wrażliwość.

"Podobał mi się, zanim się poznaliśmy, można nawet powiedzieć, że byłam jego fanką. Marek mi zaimponował, jest znakomitym artystą, kocha sztukę" - mówiła w rozmowie z magazynem "Pani".

Reklama

Uczucie pomiędzy artystami narodziło się szybko. Świetnie się dogadywali i dogadują nadal, bowiem mają za sobą już ponad 20 lat stażu w związku. W ubiegłym roku, ku medialnemu zaskoczeniu, wzięli ślub. Zrobili to jednak po swojemu, po cichu, bez zbędnego szumu, w gronie najbliższych.

Zakochani doczekali się córki Antoniny, która przyszła na świat w 2005 roku.

Mąż Popławskiej to Marek Kalita, znany aktor i reżyser

Zarówno Aleksandra Popławska, jak i Marek Kalita związani są ze sztuką. Aktorka ma na swoim koncie szereg znakomitych kreacji w popularnych produkcjach. Podobnie rzecz ma się z Markiem Kalitą. Wspólna pasja i zainteresowania stanowią w ich przypadku klucz do udanej i zgodnej relacji. Na ich przykładzie widać także, że wiek to tylko liczba. Zakochanych dzieli bowiem 18 lat różnicy, co przy prawdziwej miłości nie ma żadnego znaczenia.

Artyści długo nie decydowali się na legalizowanie swojego związku. Przez blisko dwadzieścia lat tworzyli związek partnerski. W ubiegłym roku zmienili jednak zdanie i zdecydowali się wziąć ślub. O relacji Popławskiej i Kality krążyło wiele plotek, co wprawiało aktorkę w zdenerwowanie.

"Tak, Wikipedia napisała, a to, co tam jest napisane, to chyba jest święte. Pisałam do nich kilka razy: kochani, nie mam męża. Może w przyszłości się zdecyduję, bo jestem w długoletnim związku partnerskim i nie mówię "nie". Ciągle się zastanawiam" - mówiła przed laty w rozmowie z Plejadą.

26 sierpnia 2023 roku wszystko się jedna zmieniło i zakochani zdecydowali się pobrać.

"Ich ślub odbył się 26 sierpnia w wielkim sekrecie. Aleksandra i Marek chcieli bowiem zachować prywatność. Uroczystość zorganizowali w swoim domu, do którego przybył urzędnik stanu cywilnego" - informowała na gorąco "Rewia", powołując się na znajomego pary.

Talent sceniczny ma także młodsza siostra Aleksandry, Magdalena Popławska. Kobieta jest równie znaną i rozchwytywaną aktorką. Panie pojawiły się wspólnie na ekranie w takich serialach jak "Szadź" czy kultowa już "Wataha".

Zobacz także:

Aleksandra Popławska przekazała smutne wieści. Potwierdziła najgorsze. Dziewczynka miała tylko pięć lat

Te gwiazdy kochają swoje psiaki. Popławska zdradziła, dlaczego woli psy od ludzi

Afera z Popławską i piłkarzem. Za wulgarny atak na aktorkę spotkała go sroga kara

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Popławska | Marek Kalita
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy