Reklama
Reklama

Afera z Popławską i piłkarzem. Za wulgarny atak na aktorkę spotkała go sroga kara

Aleksandra Popławska postanowiła zachęcić swoich fanów do wzięcia udziału w zbliżających się wielkimi krokami wyborach. Gwiazda nie spodziewała się, że przyjdzie jej się mierzyć ze sporym hejtem. Jednak to wulgarny atak jednego z piłkarzy zszokował ją najmocniej. Aktorka "Barw szczęścia" postanowiła nagłośnić sprawę i są efekty. Klub, w którym gra sportowiec, natychmiast zareagował i ukarał zawodnika...

Aleksandra Popławska postanowiła wykorzystać swoje zasięgi w social mediach, by zachęcić fanów do wzięcia udziału w wyborach.

Dołączyła więc do akcji "Nie śpij, bo cię przegłosują", której działania mają na celu zwiększenie frekwencji przy urnach.

Popławska namawia do wzięcia udziału w wyborach

Post miał spory odzew wśród internautów. Wielu dziękowało jej za zaangażowanie się w tak ważną sprawę. 

"Niezmiernie cieszę się, że chce Pani wykorzystać swoją popularność w istotnym celu. Każdy post/filmik namawiający do wzięcia udziału w wyborach jest na wagę złota" - pisali jej ludzie w komentarzach. 

Reklama

Niestety, nie wszystkie wiadomości były tak miłe. Jeden z internautów postanowił w wulgarny sposób zwyzywać aktorkę za polityczne zaangażowanie. 

Wstrząśnięta aktorka zamieściła screen z wyzwiskami i dodała mocny komentarz w tej sprawie. Okazało się bowiem, że atakujący ją internauta to... piłkarz.

Piłkarz zaatakował Popławską

"'Ty ku... właśnie idź spać' — napisał pod moim ostatnim postem dotyczącym kampanii profrekwencyjnej w wyborach pod hasłem 'Nie śpij, bo cię przegłosują' pan Dariusz Gołuński, piłkarz z Klubu KSWS Victoria Kaliska. Okrasił wpis wymiotującą emiotikonką" - zaczęła swój wpis aktorka. 

Potem zwróciła się bezpośrednio do piłkarza:

"Dlaczego, panie Dariuszu, pan mnie obraża? Płacę podatki, uczciwie i ciężko pracuję w zawodzie od 20 lat, jestem mamą, żoną i obywatelką tego kraju, która namawia do udziału w wyborach, nie podając konkretnej partii politycznej i nie obrażając przy tym nikogo. Oczekuję od pana przeprosin, oficjalnych, tak jak miał pan odwagę oficjalnie mnie obrazić" - napisała Popławska. 

Okazuje się, że na apel aktorki natychmiast zareagował Klub KSWS Victoria Kaliska, wydając oświadczenie w tej sprawie. Podjęto decyzję o ukaraniu piłkarza za to karygodne zachowanie. Piłkarz został zawieszony!

"Klub KSWS Victoria Kaliska potępia zachowanie zawodnika klubu Dariusza Gołuńskiego, który w social mediach publicznie obraził artystkę Aleksandra Popławska. Stanowczo sprzeciwiamy się jakimkolwiek przejawom agresji i przemocy. Klub podejmie działania, aby nigdy więcej nie doszło do podobnych zachowań.Jako zarząd podjęliśmy decyzję o zawieszeniu zawodnika. Zdajemy sobie sprawę, że kara ta nie jest współmierna do haniebnego zachowania, ale ma być przestrogą dla każdego z nas. W imieniu Klubu pragniemy przeprosić Panią Aleksandrę Popławską za karygodne zachowanie naszego zawodnika - czytamy w komunikacie Zarządu KSWS Victoria Kaliska" - brzmi oświadczenie, które Popławska zamieściła na swoim Instagramie. 

Zobacz też:

Aleksandra Popławska i Marek Kalita w końcu to zrobili. Fani przecierają oczy ze zdumienia

Aleksandra Popławska: Tak wygląda dziś jej córka, Antonina Kalita! Podobna do sławnej mamy czy taty?

Smutne wieści z domu Popławskiej. Straciła wieloletnią przyjaciółkę


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aleksandra Popławska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy