Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

To ona wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak! Kto by pomyślał!

Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) powoli staje na nogi po śmierci swojego męża Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.). Teraz wyszło na jaw, kto jest największym wsparciem dla dziennikarki. Będziecie w szoku!

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka poruszyła miliony osób. Największego dramatu doświadczyli bliscy producenta filmowego, którzy do dziś nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Reklama

Szczególnie dla Agnieszki Woźniak-Starak sytuacja związana ze stratą męża jest niezwykle bolesna, gdyż odbywała się na oczach całej Polski. W tym trudnym okresie miała na szczęście ogromne wsparcie, którym okazała się jej teściowa, Anna Woźniak-Starak (68 l.). 

Po wypadku na jeziorze Kisajno to właśnie mama Piotra najbardziej ją wspierała. Mimo ogromnego bólu starały się nawzajem dodawać sobie otuchy. Już kilka lat temu dziennikarka podkreślała w wywiadach, że jej relacja z rodzicami Piotra jest bardzo dobra. 

Agnieszka otwarcie mówiła, że cieszy się z takiej sytuacji, gdyż w swoich poprzednich związkach zawsze trudno było jej znaleźć wspólny język z matką partnera. Na szczęście Anna Woźniak-Starak jest dla niej jak druga matka.

"Mam najwspanialszych teściów na świecie! Czasami czytam, że rzekomo mam z nimi pod górkę, a w ogóle tak nie jest. Tyle dobrego, ile mnie od nich spotkało, jest naprawdę niesamowite (...)" - mówiła kilka lat temu Agnieszka Woźniak-Starak. 

Po śmierci Piotra, Agnieszka i jej teściowa jeszcze bardziej się do siebie zbliżyły. Spędzają ze sobą bardzo dużo czasu. Chcą przejść przez to razem. 

 "Były w bardzo złym stanie. Często zamykały się razem w pokoju, rozmawiały, płakały. Wyszły z tego bardzo zżyte i zaprzyjaźnione. Teraz Agnieszka jeszcze bardziej może liczyć na wsparcie teściowej. Teściowie na pewno nie zostawią jej samej sobie" - zdradziła "Super Expressowi" bliska osoba z otoczenia rodziny.  

Mamy nadzieję, że Agnieszka i jej teściowa poradzą sobie z traumatycznymi przeżyciami i niedługo na ich twarzy znów będzie widoczny uśmiech.


***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Woźniak-Starak | Piotr Woźniak-Starak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »