Reklama
Reklama

To ona jest rzekomą kochanką księcia Williama. Kim jest Rose Hanbury?

Książę William i księżna Kate (40 l.) znów są na ustach Brytyjczyków. Ostatnio media pisały o skandalu erotycznym, w który rzekomo miał być zamieszany przyszły król. Przy okazji powrócił temat Rose Hanbury, domniemanej kochanki Willa. Kim jest kobieta?

Książę William i księżna Kate są małżeństwem od 2011 roku, a znają się od czasów studiów. Para wydaje się być zgrana, jednak media co jakiś czas donoszą o kryzysie, który mają przechodzić. Kilka dni temu portal "DeuxMoi" napisał o rzekomej aferze erotycznej z udziałem wnuka królowej, a także na jaw wyszły zdjęcia, które ukazują, jak 40-latkowie imprezowali przed ślubem.

Reklama

Przy okazji afery seksualnej zagraniczna prasa zaczęła drążyć temat domniemanej kochanki Willa, którą miała być Rose Hanbury, była przyjaciółka Kate i żona markiza Cholmondeley.

To ona jest rzekomą kochanką księcia Williama

Temat romansu Willa i Rose pierwszy raz pojawił się w zagranicznych dziennikach już w 2019 roku. Tabloidy rozpisywały się na temat prawdopodobnej relacji przyszłego króla i przyjaciółki Kate. Hanbury miała być częstym gościem w pałacu, gdyż sama wywodzi się z wyższych sfer.

Kobieta do świata arystokratów dołączyła za sprawą małżeństwa z 24 lata starszym markizem Davidem Cholmondeley'em.

Rose i Kate szybko się zaprzyjaźniły, ale ich znajomość została przerwana, gdyż plotkowano o tym, że żona markiza jeszcze bliższe relacje nawiązała z wnukiem królowej Elżbiety II. O rzekomym romansie mówiono na dworze, a Hanbury została uznana za winną całej sytuacji i wykluczono ją z kręgu elity.

Sprawa zirytowała księcia, który zabrał głos w sprawie i za publikowanie oszczerstw na jego temat pogroził tabloidom konsekwencjami prawnymi. Jego oświadczenie nie przekonało jednak Brytyjczyków, a duża część osób uważała, że te pomówienia są prawdą, skoro 40-latek tak się nimi przejął.

Również redaktor magazynu "The Sun" uznał, że wysłanie pism przez przedstawicieli monarchii to sprawa bezprecedensowa, gdyż w przeszłości nie kontaktowali się z mediami za pośrednictwem prawników.

Kim jest Rose Hanbury?

Rose Hanbury do świata arystokratów weszła w wielkim stylu, a to za sprawą ślubu z dużo starszym mężczyzną. Kobieta w wieku 25 lat poślubiła 49-letniego Davida Rocksavage'a, markiza Cholmondeley. Relacja z nim otworzyła jej wiele drzwi do popularności i znajomości z royalsami.

W jej żyłach również płynie namiastka błękitnej krwi, gdyż jest wnuczką Lady Elisabeth Lambert i prawnuczką hrabiego Cavan. Lambert swego czasu była bliską znajomą samej królowej Elżbiety II i księcia Filipa, a nawet została druhną na ich ślubie.

Markiza chrapkę na sławę miała już w młodości i próbowała sił w modelingu. O jej guście często rozpisywała się zagraniczna prasa, a to za sprawą głębokich dekoltów, które odsłaniały jej wdzięki.

Pomimo skandalu z jej udziałem nadal tworzy związek z markizem. Para doczekała się trójki dzieci i całą rodziną zamieszkali w Houghton Hall w Norfolk.

Zobaczcie również:

Królowa Elżbieta II wyciągnęła rękę do księcia Harry'ego. Spędzą razem wakacje?

Świętujemy 40. urodziny Księcia Williama. Poznaj jego historię w rodzinie królewskiej!

Kate i William wysłali George’a do nowej szkoły. Nauczyciele odetchnęli z ulgąpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Kate Middleton | Rose Hanbury
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy