Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

To on zastąpi męża Edyty Górniak?

Przyjaciel Edyty Górniak, Bartosz Bodnar (29 l.), chce przejąć menedżerskie obowiązki męża piosenkarki, Dariusza Krupy. "Jeśli Edyta poprosi mnie o pomoc, na pewno się zgodzę" - zapowiada.

Gwiazda po udzieleniu szczerego wywiadu magazynowi "Viva", dotyczącego rozstania z Krupą (ZOBACZ), przygotowuje oświadczenie do prasy o zakończeniu współpracy zawodowej z mężem i jednocześnie swoim agentem - dowiedział się "Fakt".

Reklama

Miejsce Krupy chce zastąpić obecny przyjaciel gwiazdy, Bartosz Bodnar.

"Mógłbym zająć się negocjowaniem kontraktów, od lat się w tym specjalizuję" - powiedział w rozmowie z tabloidem. Nie jest jednak przekonany, czy byłby w stanie przejąć wszystkie obowiązki Darka. Boi się również, że byłby to koniec przyjaźni z Górniak.

Edyta obecnie poszukuje nowego menedżera, stawia jeden warunek - musi być profesjonalistą.

Przypomnijmy, że Bodnar pochwalił wywiad Górniak w "Vivie". Jego zdaniem, był on najlepszym z możliwych posunięć. Dzięki niemu świat dowiedział się, jakie były prawdziwe powody końca małżeństwa Edyty.

"Ona wreszcie powiedziała prawdę" - stwierdził.

Jak pisze "Imperium TV", gwiazda przygotowuje się również do walki w sądzie o syna Allana. "Stara się, by odpowiedzialność za rozpad jej związku rozłożyła się po równo na nią i na Darka.

Gdyby okazało się, że w jej życiu jest inny mężczyzna, sąd mógłby mieć wątpliwości, komu przekazać opiekę nad Allankiem" - czytamy w piśmie.

Bartosz określany jest więc nie jako nowy partner, a "przyjaciel".

Dowiedz się więcej na temat: Edyta Górniak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje