Reklama
Reklama

To nie miało prawa się udać? Malinowska i Janiak świętują 20. rocznicę

Karolina Malinowska (40 l.) i Olivier Janiak (49 l.) uchodzą za jedną z najbardziej zgranych i kochających się par w polskim show-biznesie. 20 lat temu, gdy postanowili wziąć ślub po zaledwie trzech miesiącach znajomości, nikt nie wróżył im tak pięknej wspólnej przyszłości.

Karolina Malinowska i Olivier Janiak wzięli ślub we wrześniu 2003 roku. Doczekali się dwóch synów i… żadnych skandali. 

Karolina Malinowska i Olivier Janiak: tak się poznali

Modelka i prezenter uchodzą za jedną z najtrwalszych i najlepiej dobranych par w polskim show-biznesie. 2 lata temu, z okazji 18. rocznicy ślubu, Malinowska zamieściła na Instagramie ślubne zdjęcie z żartobliwym podpisem: "Dawno, dawno (18 lat) temu w nie tak bardzo odległej krainie pewien Książę pocałował żabę i od tego momentu była to już zupełnie inna bajka. Prawda Oli?". 

Reklama

Janiak nigdy nie ukrywał, że pierwsze wrażenie, jakie wywarł na swojej przyszłej żonie, nie było zbyt udane. Poznali się na planie programu "Co za tydzień". Janiak był prowadzącym, a Malinowska – rozchwytywaną modelką. Po pokazie Arkadiusa, którego była gwiazdą, Janiak podszedł do niej z mikrofonem. Dała mu wtedy do zrozumienia, że ma ważniejsze sprawy na głowie. Jak z perspektywy czasu wspominał prezenter w rozmowie z Plejadą:

Karolina Malinowska i Olivier Janiak: ślub był spontaniczną decyzją

Więcej czasu znalazła dla niego miesiąc później, gdy spotkali się na imprezie miesięcznika "Elle". Przegadali wtedy całą noc i od słowa do słowa doszli do wniosku, że są dla siebie stworzeni. 3 miesiące później byli już po ślubie. Jak wspominał Janiak w rozmowie z Plejadą: "Nie zadawaliśmy sobie żadnych dodatkowych pytań. Wiedzieliśmy, że to, co się między nami dzieje, jest wyjątkowe.  A później jakoś tak się stało, że po trzech miesiącach znajomości wzięliśmy ślub". 

Rodziny nie kryły przerażenia. Rodzice państwa młodych poznali się dopiero w dniu ślubu. Jak wspominał Janiak: "Pamiętam pierwsze spotkanie z mamą i babcią Karoliny w Łodzi przy ul. Piotrkowskiej. Gdy powiedzieliśmy, że chcemy się pobrać, to w oczach tych dwóch dojrzałych, wystrojonych pań pojawiło się przerażenie. Znaliśmy się wtedy zaledwie półtora miesiąca. Zapytały nas, kiedy planujemy ślub. A my na to, że za dwa tygodnie, bo wszystko było już umówione i potwierdzone". 

3 miesiące po cywilnej ceremonii odbył się ślub kościelny w romańskiej kaplicy w Tumie. Nie brakowało opinii, że małżeństwo, zawarte tak spontanicznie, nie może okazać się trwałe. Na przekór niedowiarkom 20 lat później Malinowska i Janiak wciąż są kochającą się parą. 

Olivier Janiak dziękuje żonie za 20 wspólnych lat

Przez ten czas dochowali się trzech synów. Jak wspominał Janiak 4 lata temu w wywiadzie dla portalu "Baby by Ann", chociaż pierwsze dziecko przyszło na świat dopiero 6 lat po ślubie i tak wywróciło ich życie do góry nogami: "Nikt nie jest gotowy na rodzicielstwo. Szczęśliwie zostaliśmy rodzicami wtedy, kiedy zaczęliśmy o tym myśleć na poważnie. Ja miałem wtedy 36 lat, byłem dojrzałym facetem, który zwyczajnie już się wyszalał.  Jak Fryderyk miał 9 miesięcy, Karolina już była w drugiej ciąży. Najpierw się śmiałem, bo myślałem, że to żart: przecież jeszcze nie wyszliśmy z pieluch Fryderykowych. Z drugim dzieckiem było łatwiej. Z perspektywy czasu stwierdzam, że najtrudniejsze jest trzecie dziecko”. 

Z okazji 20 rocznicy ślubu Janiak zamieścił krótki wpis na Instagramie: "20 lat / OMG / dziękuję /". 

Pod wpisem i kolekcją zdjęć pojawiły się życzenia od znajomych. Z gratulacjami pospieszyli m.in. Alan Andersz, Anita Werner, Grażyna Wolszczak, Natalia Siwiec, Katarzyna Sokołowska, Bogna Sworowska i Maciej Musiał

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Malinowska | Olivier Janiak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy