Reklama
Reklama

To może być definitywny koniec "Klanu". "Szukają w TVP kasy i nie mają skrupułów"

Wielka przebudowa mediów publicznych, która zakończyła się postawieniem spółki w stan likwidacji, nie napawa optymizmem nie tylko pracujących w niej dziennikarzy, ale także pozostałe gwiazdy związane z Woronicza. Ostatnio ciemne chmury pojawiły się nad kolejną kultową produkcją TVP. Czyżby realizacja nowych odcinków "Klanu" stała pod znakiem zapytania?

"Klan" - najdłużej emitowany serial w historii polskiej telewizji

Premierowy odcinek "Klanu" zadebiutował na ekranie telewizyjnej Jedynki jeszcze pod koniec lat dziewięćdziesiątych. Telenowela przez długi czas biła kolejne rekordy popularności. Dzięki występom w tej najdłużej emitowanej telenoweli w naszym kraju wielu aktorów i aktorek zyskało sławę, o której wcześniej mogli tylko pomarzyć.

Produkcja TVP wylansowała także wiele gwiazd, które nie miały nic wspólnego z profesjonalnym aktorstwem.

Chociaż scenarzyści serwują widzom coraz bardziej absurdalne wątki, losy rodziny Lubiczów wciąż przyciągają przed ekrany setki tysięcy widzów.

Reklama

Aktorzy "Klanu" obawiają się o swoją przyszłość

W związku z ostatnią przebudową mediów publicznych zaczęto spekulować na temat rzekomego zakończenia "Klanu". Okazuje się, że artyści grający na planie serialu z coraz większą niepewnością patrzą w przyszłość.

"To, że w telewizji nie jest teraz dobrze, wie każdy. W świetle tego, co się teraz dzieje, każdy scenariusz jest możliwy i trzeba być niestety przygotowanym na najgorsze. Szukają w TVP kasy i nie mają skrupułów" - zdradziła jedna z aktorek w rozmowie z Plotkiem.

Przy okazji wyznała, że pogłoski o końcu legendarnej serii już od dłuższego czasu pobrzmiewają na Woronicza.

"Nic mnie już chyba nie zdziwi, nawet koniec "Klanu" o którym niektórzy plotkują. Rozmawiałam o tym z koleżanką z serialu i ma podobne odczucia. Boję się o to, ale na szczęście mam też inne aktywności. Nie każdy kolega i koleżanka ma jednak tyle szczęścia, co ja i dla wielu, rola w "Klanie" była jedynym źródłem stałego dochodu. Obyśmy jednak przetrwali tę burzę, proszę trzymać kciuki" - dodała.

TVP nie chce kolejnych odcinków "Klanu"?

Zaskakujących doniesień nie potwierdza za to Anna Wiejowska - osoba odpowiedzialna za PR kultowej produkcji.

"Mamy umowę na dwa lata do przodu, więc raczej to są nieprawdziwe informacje i niepotrzebne niepokoje" - przekazała dziennikarzom serwisu.

To nie wystarczy jednak, by artyści pracujący na planie serialu odetchnęli z ulgą.

"Każdą umowę można rozwiązać, szczególnie w stanie likwidacji, w którym jest TVP, ale oby to był dobry omen, przestali przyglądać się nam i szukali pieniędzy gdzie indziej" - skwitowała aktorka "Klanu".

Czy rzeczywiście przyszłość najdłużej emitowanej telenoweli w historii naszej telewizji stoi pod znakiem zapytania?

Zobacz też:

Julia Królikowska była wielką gwiazdą "Klanu". Siostra Antka porzuciła karierę aktorki

"Klan": Ewa Florczak wraca do serialu. Zagra inną postać

Dorota Naruszewicz karierę aktorską zaczynała w USA. Przeszkadzał jej akcent

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Klan | TVP
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy