Reklama
Reklama

To koniec nadziei. Popularne show znika z ramówki TVN

Fani popularnego show "Bitwa o gości" z pewnością będą rozczarowani. Na wiosnę program znika z ramówki TVN. Powodem mają być inne plany stacji z Wiertniczej. Oto szczegóły.

Program "Bitwa o gości" był emitowany na antenie TVN od 1 października do 19 listopada ubiegłego roku, w niedzielę o godzinie 17:35. 

Była to polska wersja formatu „Be my guest” . Formuła reality przypominała nieco inny program TVN „Ugotowani”, ale chodziło o branżę hotelarską. Uczestnikami reality-show byli właściciele pensjonatów, hoteli i innych miejsc noclegowych, którzy odwiedzali się, spędzali wspólnie dobę hotelową i oceniali konkurentów. 

Reklama

Popularny program znika z TVN. To koniec

Show TVN mogło się pochwalić widownią na poziomie średnio 711 tys. widzów. Wszystko wskazuje na to, że to zbyt mało. Jak poinformował portal Wirtualnemedia.pl, "Bitwa o gości" nie doczeka się drugiego sezonu w jesiennej ramówce stacji z Wiertnicza. 

"Program lepiej realizuje się latem, dlatego miał on trafić do ramówki jesiennej. Trwały rozważania w jakiej formule kontynuować „Bitwę o gości”, czy np. pozostawić niemal 1,5-godzinne odcinki emitowane raz w tygodniu. Ostatecznie te rozważania przyniosły inny efekt - programu w jesiennej ramówce w ogóle nie będzie. Nie jest to zaskoczenie, bo mimo że wakacje tuż za pasem, to nie ruszył casting do nowej edycji, Jak usłyszeliśmy w stacji, powodem mają być inne plany ramówkowe"- informują Wirtualne Media.

Na ten moment nie wiadomo jeszcze, czy program w ogóle wróci do ramówki. 

Zobacz też:

A jednak to nie były plotki. Duże zmiany w TVN. Kultowy program znika z anteny

Stacja TVN podjęła decyzję ws. „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Kontrowersyjny program wróci?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy