Reklama
Reklama

To już nie jest tajemnica ws. męża Kwaśniewskiej. A mówili, że to same plotki

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska unikają wywoływania niepotrzebnych plotek na swój temat, co i tak różnie się kończy. Piosenkarz i celebrytka wiele razy już dementowali różne rewelacje. Teraz jednak niespodziewanie wyszło na jaw coś zaskakującego w sprawie samego ukochanego Oli. Słuchy chodziły od dawna, aż tu nagle padło jego nazwisko...

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach starają się żyć z dala od błysku fleszy. Wychodzi im to różnie, bo szczególne córka Aleksandra i Jolanty wzbudza od lat ogromne zainteresowanie. 

Sama zainteresowana o swoich dokonaniach opowiada głównie na Instagramie, gdzie jest bardzo aktywna. 

Reklama

Jej mąż spełnia się na scenie, a ukochana od jakiegoś czasu zaczęła mu nawet w tym pomagać, pisząc teksty na jego płyty. 

Aleksandra Kwaśniewska wspiera męża

Niedawno gruchnęła wiadomość o sporych zmianach w życiu Badacha, który miał ponoć dostać ciekawą propozycję z "odnowionej" TVP.

Mówi się, że to jednak tylko plotki, choć piosenkarz nie zabrał do tej pory głosu w tej sprawie. 

Za to w międzyczasie pojawiła się nowa rewelacja na temat męża Kwaśniewskiej. Chodziły słuchy, że być może Kuba dołączy do słynnego zespołu, którego jeden z członków niedawno zmarł. 

Mowa o Skaldach, co właśnie potwierdził sam Andrzej Zieliński, który zapewnił, że grupa nie kończy działalności, ale szuka nowego wokalisty. W rozmowie z "Super Expressem" niespodziewanie padło nazwisko Kuby Badach. 

To nie były tylko plotki o mężu Kwaśniewskiej. Nagle padło jego nazwisko

"Będziemy grali dalej, jest nas nadal pięciu z oryginalnego składu. (...) Na razie ze względu na zobowiązania wokalistów będą się oni zmieniać. Trudno powiedzieć, z kim uda nam się nawiązać kontakt. Śpiewaliśmy na przykład z Kubą Badachem" - wskazał konkretnie Zieliński.

Szybko jednak dodał, że mąż Kwaśniewskiej nie jest jedynym kandydatem branym pod uwagę. 

"Są też Stanisław Wenglorz czy Marek Piekarczyk. Ten drugi wiele razy śpiewał z nami utwór 'Nie widzę ciebie w swych marzeniach'. Ale oczywiście Jacek, jako wokalista, jest niezastąpiony. Już zawsze będzie nam go brakować" - przekazał poruszony muzyk.

Zobacz także:

Kwaśniewska drżała o męża. Nikt nie wiedział co właśnie się działo z Badachem

Ola Kwaśniewska późnym wieczorem przekazała wieści o stanie zdrowia ojca. "Walczy od dłuższego czasu"

Taka niespodzianka w Dniu Matki od Oli. Mina Jolanty zdradza wszystko

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Badach | Aleksandra Kwaśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy