Reklama
Reklama

To jednak nie były plotki o córce Natalii Kukulskiej. Babcia Anna Jantar byłaby dumna

Zmarła w tragicznych okolicznościach Anna Jantar miała wielkie plany dotyczące dalszej części swojej kariery. Niestety, nie udało jej się ich spełnić. Natalia Kukulska ujawnia teraz jednak, że jej starsza córka pragnie pójść w ślady słynnej babci. Annie Dąbrówce marzą się występy w musicalach, tak jak jej imienniczce.

Natalia Kukulska opowiada o Annie Jantar

Natalia Kukulska miała zaledwie 4 latka, gdy jej mama - Anna Jantar - zginęła w katastrofie lotniczej. Była to wielka tragedia dla całej polskiej kultury, ale jeszcze większa dla młodziutkiej dziewczynki. Utrata matki odcisnęła zresztą spore piętno na dorastającej Kukulskiej, choć jej ojciec i babcia Halina Szmeterling bardzo starali się ją wspierać.

Wokalistka poszła w ślady zmarłej Jantar, ale pod wieloma względami brakowało jej kobiecego wzorca, o czym wspominała w wywiadach między innymi w kontekście macierzyństwa. Dziś Natalia Kukulska podkreśla w rozmowie z magazynem "Twój Styl", że w ogóle nie pamięta swojej mamy:

Reklama

"Patrzyłam na mojego czteroletniego syna, a potem córki i myślałam: "Aha, to taka byłam, kiedy mama zmarła. Boże, a gdyby teraz coś się stało, to mój syn czy córka nie będzie mnie pamiętać. Tak jak ja nie pamiętam mamy". A potem pojawiała się myśl: "Przecież to niemożliwe, żeby dziecko mnie nie pamiętało, skoro jesteśmy ze sobą tak blisko". I przerażenie: "To dlaczego ja nie pamiętam mojej mamy?!" - dziwiła się Kukulska.

Anna Dąbrówka idzie w ślady mamy i babci

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówki doczekali się trójki dzieci. Dwójka z nich już poszła w ślady muzykalnych rodziców, a i najmłodsza Laura deklaruje podobne zainteresowania. Jak zaznaczyła Kukulska w wywiadzie dla "Twojego Stylu" dziewczynka mówi, że w przyszłości będzie "śpiewarką i zdjęciarką".

Bardziej poważnie należy natomiast brać plany mającej 17 lat Anny Dąbrówki. Nastolatka podobno marzy o tym, by występować w musicalu! Co ciekawe, podobny pomysł tuż przed śmiercią miała... Anna Jantar! W książce Marioli Pryzwan pt. "Bursztynowa dziewczyna. Anna Jantar we wspomnieniach" znajdziemy poświęconą temu wątkowi wypowiedź jej ojca Józefa Szmeterlinga:

Anna Jantar była znaną fanką musicali, spośród których szczególnym uczuciem darzyła "Grease". Nagrała nawet dwie piosenki z tej produkcji zatytułowane "Hopelessly Devoted To You" i "You're The One That I Want" w duecie ze Stanisławem Sójką. Wieszczycie Annie Dąbrówce podobną karierę, jaką cieszyła się jej babka i nadal cieszy się Natalia Kukulska?

Zobacz też:

Choroba złamała Natalię Kukulską. Musiała odwołać trasę koncertową.

Katolicki tygodnik ujawnia informacje o kryzysie w małżeństwie Kukulskiej!

Byli o krok od rozwodu. Jak uratowali małżeństwo?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Kukulska | Anna Jantar | Anna Dąbrówka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy