Reklama
Reklama

Titokerka pokazała "paragon grozy" z Zakopanego. Drożej niż w Norwegii, ale jest zachwycona

Tiktokerka Aga Testuje, która zasłynęła awanturą z Barbarą Ritz z "Masterchefa" odwiedziła Zakopane. Choć w jednej z najlepszych restauracji na Podhalu zapłaciła krocie, to bardzo chwaliła serwowane jedzenie.

Titokerka pokazała "paragon grozy" z Zakopanego

Aga Testuje to tiktokerka, która odwiedza najlepsze restauracje w Polsce i recenzuje serwowane tam dania. Ostatnio recenzentka kulinarna odwiedziła Podhale. Była w zakopiańskich lokalach serwujących lokalne przysmaki, odwiedziła restaurację, która do niedawna współpracowała z Magdą Gessler, jednak między właścicielami a zananą restauratorką doszło do konfliktu i prowadząca "Kuchenne rewolucje" już nie firmuje lokalu.

Aga Testuje była zachwycona menu jednej z najlepszych restauracji w Zakopanem. Na swoim kanale zachwalała podany tatar z różnych gatunków wołowiny, okonia, polędwicę z brokułem. Okazuje się, że za przyjemność stołowania się w tym miejscu zapłaciła prawie 700 złotych. Sama herbata kosztowała 27 złotych, a szklanka wody mineralnej aż 11 zł.

Reklama

Obserwatorzy kulinarnej influencerki byli przerażeni. Pytali, kogo stać na takie jedzenie. W ostatnim czasie wzrosły ceny wielu produktów żywnościowych. Restauratorzy też po ostatnich sezonach strat musieli podnieść ceny usług. Jednak wyszczególnione na rachunku kwoty były szokujące. Internautów oburzyła ich szczególnie cena napojów.

Sama tiktokerka przyznała, że nie było tani, ale była zachwycona obsługą i jakością dań.

Jakiś czas temu Aga Testuje odwiedziła gdański lokal Basi Ritz. Niestety nie miała o nim najlepszego zdania. 

Śledzicie jej kanał? Też przeraził was rachunek z Zakopanego?

Zobacz też:

Nie żyje matka Grzegorza Ciechowskiego. "Teraz jesteście razem"

Od 1 lutego ważność unijnych certyfikatów covid skrócona do 9 miesięcy 

Przegapiliśmy początek końca świata? Co mówi tajemniczy zapis z Biblii? 


***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: paragony grozy | TikTok
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy