Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Tina Turner wychodzi za mąż!

73-letnia Tina Turner zdaje się nie zwalniać tempa. Jedna z największych gwiazd muzyki ponownie się zaręczyła i myśli o drugim małżeństwie. Tym razem zamierza poślubić niemieckiego muzyka i kompozytora Erwina Bacha, z którym jest związana od 18 lat.

Szwajcarska prasa, bo właśnie w tym kraju od blisko dwóch dekad mieszka gwiazda, donosi, że para planuje wystawną ceremonię zaślubin w malowniczej okolicy Jeziora Zuryskiego, położonego u podnóża Alp Glarneńskich.

Turner w styczniu zapowiedziała nawet zmianę obywatelstwa z amerykańskiego na szwajcarskie. Do Zurychu przeprowadziła się już w 1995 roku, by zamieszkać ze swym ukochanym Bachem.

Poznali się dziesięć lat wcześniej. Będzie to drugie małżeństwo Anny Mae Bullock, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko jednej z największych gwiazd muzyki soul i rock.

Reklama

Od poprzedniego minęło sporo czasu. Wcześniej jej mężem był Ike Turner, z którym Tina rozwiodła się w 1976 roku po 14 latach. Małżeństwo to nie należało do łatwych. Muzyk przez wiele lat znęcał się nad popularną piosenkarką, za co przeprosił po tym, jak burmistrz St. Louis odrzucił propozycję nazwania dnia 2 września świętem Ike'a Turnera. 

PAP life/pomponik

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tina Turner | zaręczyny | ślub

Reklama

Reklama

Reklama