Reklama
Reklama

"The Voice of Poland": spore zmiany w formule programu

"The Voice of Poland" już za kilaka dni zagości na ekranach. Sympatycy programu mogą być zdziwieni zmianami, jakie wprowadzono. Aleksander Sikora, prowadzący show, zdradził, że w nowej edycji do udziału w przesłuchaniach dopuszczono Polaków mieszkających na Wileńszczyźnie. A to nie wszystkie zmiany.

Zmiany w "The Voice of Poland". Nowa jurorka

Już 3 września na antenę TVP wraca talent show "The Voice of Poland". Producenci przygotowali sporo zmian. Kilka dni temu głośno było o nowej jurorce programu. Tym razem w uczestników oceniać będzie obok Barona i Tomsona, Justyny Steczkowskiej i Marka Piekarczyka nowa jurorka Lanberry. Artystka zastąpi Sylwię Grzeszczak. 

Lanberry, a właściwie Małgorzata Uściłowska może pochwalić się wieloma osiągnięciami w branży. Piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów czy nawet teledysków jest odpowiedzialna za sukcesy takich gwiazd jak Doda, Roksana Węgiel czy Viki Gabor.
Ciekawostką jest, że Lanberry w 2013 roku wystąpiła w "The Voice of Poland" jako uczestniczka. Nie została wówczas przyjęta do programu i odpadła jeszcze na etapie przesłuchań w ciemno.

Reklama

Zmiany naborze uczestników do "The Voice of Poland"

Kolejną zmianą w najnowszej edycji programu "The Voice of Poland" są nowe zasady naboru uczestników. Szczegóły zdradził Aleksander Sikora, który wraz z Małgorzatą Tomaszewską i Tomaszem Kammelem jest gospodarzem tego show. 

"Pierwszy raz w historii programu poszerzyliśmy nasze granice dla osób przesłuchiwanych. Wcześniej szukaliśmy talentów w wielu regionach naszego kraju. Teraz poszerzyliśmy ten zasięg o Polaków mieszkających na Wileńszczyźnie. Znaleźliśmy tam wiele młodych i utalentowanych osób" - zdradził Sikora.

Polacy z Wileńszczyzny wysyłali swoje zgłoszenia na castingi 13. edycji "The Voice of Poland" przez Internet. Aleksander Sikora do niektórych przyjechał później, by wręczyć im kopertę z zaproszeniem na przesłuchania w ciemno organizowane w Polsce. 

Jak wypadnie 13. edycja "The Voice of Poland" będziemy mogli przekonać się już w sobotę 3 września. Będziecie oglądać?

Zobacz też:

Nie chcieli jej w "The Voice", a teraz wraca jako jurorka. Tak zarobiła w czasie pandemii!

Zapendowska obnaża prawdę o "The Voice of Poland". W TVP wpadną w szał?! "Weźmy za przykład Szpaka"

Nowi jurorzy w "The Voice of Poland". To oni zostaną trenerami?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "The Voice of Poland" | Lanberry | Aleksander Sikora
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy