Reklama
Reklama

"Temptation Island Polska". Kobiety oglądają poczynania partnerów. Związek Dominiki i Kuby się rozpadnie?

"Temptation Island Polska" to program, w którym to zakochane w sobie pary testują swoją wierność. Piękne okoliczności przyrody, gorąca atmosfera, dwie wille i mnóstwo spragnionych miłości singli. Już w drugim odcinku było wyraźnie widać, kto jest otwarty na znajomość z nową osobą i... nie tylko!

"Temptation Island Polska". Kobiety oglądają poczynania partnerów w willi pełnej singielek

Materiał zawiera linki partnerów reklamowych

Sytuacja na wyspie się zagęszcza. Coraz częściej pojawiają się wątpliwości, a gorący romans dosłownie wisi w powietrzu. Tym razem to panie mają powód do niepokoju. Pierwszy raz od początku programu będą miały okazję zobaczyć, jak zachowują się bez nich ich drugie połówki. Część z nich będzie niesamowicie dumna ze swoich partnerów i spadnie im kamień z serca. Inne będą miały więcej powód do zazdrości - np. oglądając swojego partnera z dwoma singielkami w jednym łóżku. Czy wszyscy mężczyźni zdadzą test na piątkę?

Reklama

"Temptation Island Polska". Czy pary przetrwają rozłąkę w willach?

W domu panów na śniadaniu odwiedzi ich gospodarz Michał Figurski, by sprawdzić i omówić z singielkami, jak żyje się jego mieszkańcom i jak mają się ich relacje.

"Jak chce, to niech buduje nowa relację od nowa. Jeżeli ona by stwierdziła albo ja, że to nie ma sensu, to lepiej pożegnać się w zgodzie" - powie Kuba.

Mimo początkowej dumy ze swojego partnera Kuby, Dominika wyzna Michałowi, że wielu rzeczy brakuje jej w związku i sama nie wie, co o nim myśleć. Z jednej strony kocha swojego partnera, z drugiej chciałaby, by jej związek wyglądał zupełnie inaczej.  

"Poczułam się, jakbym oglądała byłego chłopaka z nową laską - źle mi z tym, że ja nawet nie wiem, co mam w głowie  w tym momencie, wszystko może się wydarzyć" - skomentuje po obejrzeniu materiałów z drugiego domu i złoży Michałowi (singlowi) konkretną propozycję: "Mam propozycję nie do odrzucenia. Dam szansę mojej relacji, Kubie, odczekamy po programie rok, a jak nie to się za Ciebie wezmę!".

Czy związek Dominiki i Kuby wisi na włosku?

"Temptation Island Polska" od 6 września w środę o godz. 23:05 w Polsacie. Zaplanowanych jest 12 odcinków. Jeśli przegapiliście premierowy odcinek w telewizji Polsat, bez problemu będziecie mogli obejrzeć na platformie Polsat Box Go.

Zobacz też:

Materiał zawierał linki partnerów reklamowych

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Temptation Island Polska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy