Reklama
Reklama

Tego Paweł Warzecki nie przewidział! Smutne przez co przechodzi

Paweł Wawrzecki (71 l.) nie może doczekać się tego, by znów mieć przy sobie swoją ukochaną żonę. Jednak nie zanosi się na to, aby szybko się zobaczyli…

Paweł Wawrzecki od 12 lat jest w związku małżeńskim z bizneswoman Izabelą Roman. Niestety, swoje życie dzielą pomiędzy Polskę a Stany Zjednoczone. 

Do tej pory odległość nie stanowiła dla nich problemu, ponieważ często się odwiedzali. Pandemia koronawirusa ukróciła jednak częstotliwość ich spotkań. Żona gwiazdora grającego w serialu "Kowalscy kontra Kowalscy" emitowanego na Polsacie, miała niedawno przylecieć do Polski. Tak jednak się nie stanie.

"Na razie nie ma widoków na to, by przyjechała" - czytamy w tygodniku "Świat i ludzie".

Reklama

Dlaczego małżeństwo nie zamieszka razem?

Paweł nie chce wyjeżdżać z Polski, ponieważ opiekuje się tutaj córką chorą na porażenie mózgowe. Z kolei ukochana aktora ma w Stanach masę zobowiązań zawodowych i przyjaciół. 

Wawrzecki wyznał, że wszyscy w trójkę często rozmawiają za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazdor nie traci nadziei i wierzy, że w przyszłości uda im się zamieszkać razem. Być może już niedługo tak się stanie. Podobno jego żona sprzedała za granicą posiadłość wartą aż 2 miliony dolarów. 

Czyżby szykowała się na przylot do Polski?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paweł Wawrzecki | Kowalscy kontra Kowalscy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy