Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tatiana Okupnik zirytowana pytaniem Kingi Rusin: Skończmy temat!

Co tak bardzo zdenerwowało Tatianę Okupnik?

Wokalistka w tym roku wzięła ślub z menedżerem Marcina Gortata, Michałem Micielskim.

Reklama

Wszystko było utrzymywane w dużym sekrecie. Nic więc dziwnego, że dla każdej dziennikarki wyciągnięcie jakichś szczegółów z życia prywatnego, wydaje się bardzo kuszące.

Okupnik gościła ostatnio w "Dzień Dobry TVN", gdzie przedstawiana była niemal jak zagraniczna gwiazda, która na co dzień mieszka w Stanach.

Wokalistka chyba przyszła do studia z nadzieją, że będzie mogła opowiedzieć o swoich muzycznych planach i nowej płycie, ale Kingę dużo bardziej interesowało jej życie prywatne. 

Rusin wyszła z założenia, że uda jej się namówić Tatianę na szczere wyznania. Niestety, była Tomka Lisa nieco się przeliczyła.

Okupnik nieźle się zdenerwowała, gdy Kinga zaczęła ją wypytywać o życie prywatne. Okupnik postanowiła więc sprowadzić wścibską dziennikarkę do pionu!

"Oczywiście wszyscy przed telewizorami wiedzą, że Okupnik o swoim życiu prywatnym mówić nie lubi i za chwilę ten temat skończymy i utniemy. Bo życie prywatne powinno być życiem prywatnym. Nasza ślubna uroczystość była utrzymana nawet nie tyle w tajemnicy, co była po prostu prywatna. Ale skończmy temat życia prywatnego" - ucięła rozmowę jurorka "X factora".

Kinga nie była raczej zadowolona z takiej odpowiedzi...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tatiana Okupnik | Kinga Rusin

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje