Przejdź na stronę główną Interia.pl
Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tatiana Okupnik: Szykuje się rozwód?

Tatiana Okupnik (37 l.) marzy o dzieciach, ale małżeństwo na odległość nie sprzyja spełnieniu tych pragnień. Mąż także nie wspiera jej w karierze. Ani razu nie pojawił się na widowni "Tańca z gwiazdami"!

Wokalistka błyszczy na parkiecie tanecznego show, zbierając wysokie noty od jurorów. Ale gdy program się kończy i po uczestników show przyjeżdżają bliscy, Tatiana z trudem ukrywa rozczarowanie. Do domu wraca sama.

Reklama

- Przynajmniej nie rozpraszają mnie sprawy prywatne - śmieje się w rozmowach z dziennikarzami.

Ale jej znajomi wiedzą, że to tylko wymówki, a ona przeżywa fakt, że mąż Michał Micielski (31 l.) nie widział na żywo ani jednego jej występu. A przecież, by wesprzeć żonę, mógłby wybrać się w podróż przez ocean.

Małżonek Tatiany na stałe przebywa w USA, gdzie dba o interesy koszykarza Marcina Gortata. To on wynegocjował mu kontrakt z drużyną Washington Wizards wart 60 mln dolarów i otrzymał przynajmniej 5 procent prowizji. 

Jest więc bardzo zamożnym człowiekiem, tyle że nie może podarować żonie tego, czego ona najbardziej potrzebuje - swojej obecności.

- Na początku związku Tatiana chciała zamieszkać z mężem w USA, ale on, pracoholik, był w domu gościem. Dlatego zdecydowała się wrócić do Polski i tu robić karierę - zdradza znajoma gwiazdy.

Kiedy tylko ma przerwę w treningach do "Tańca z gwiazdami", wraca do swojego luksusowego apartamentu w Łodzi. Ale jest w nim sama, mimo że na palcu ma ślubną obrączkę. Nie o takim życiu Tatiana marzyła...

- Wzorem małżeństwa są dla niej rodzice, którzy cieszą się wspólnym życiem od ponad 40 lat. I każdego dnia mogą na siebie liczyć - mówi jej znajoma.

- Tatiana traci nadzieję na stabilizację i na codzienność u boku Michała - kwituje. Jej frustrację potęguje fakt, że, jak twierdzą osoby z jej kręgów, piosenkarka jest gotowa na powiększenie rodziny. Ale jak spełnić marzenie o macierzyństwie, gdy od męża dzieli ją ocean?

Niestety, na szybki powrót Michała do Polski Tatiana nie może liczyć, a i jej za ocean już się nie spieszy.

Dowiedz się więcej na temat: Tatiana Okupnik

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje