Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Dramat Tatiany Okupnik trwa. Tańczy ze złamanym...

Tatiana Okupnik (37 l.) chce wygrać "Taniec z gwiazdami" i zgarnąć Kryształową kulę. Przeszkodą jest jednak złamane żebro!

Od samego początku tej edycji typowana jest na faworytkę, wprawiając w zachwyt zarówno jurorów, jak i publiczność.

Reklama

W parze z tancerzem Tomaszem Barańskim z lekkością i brawurą wykonuje na parkiecie taneczne ewolucje. Niewielu jednak zdaje sobie sprawę, ile bólu i łez kosztują ją wymagające dużej sprawności popisy.

Kiedy w zeszłym tygodniu po świetnej prezentacji walca wiedeńskiego Tatiana z trudem schodziła z parkietu, nikt nie rozumiał, co się dzieje.

Zdziwieni jurorzy z niepokojem przyglądali się artystce. Dopiero kiedy się rozpłakała, wszystko się wydało...

Okazało się, że piosenkarka podczas treningu złamała żebro.

- Tatiana jest cała obolała - uprzedził pytania jurorów przejęty Tomasz Barański. - Skoro Justyna Kowalczyk mogła biec ze złamaną stopą, to przecież Okupnik może pośmigać ze złamanym żebrem - dodawała zapłakana Tatiana.

Za kulisami nie była jednak już w stanie pozować do zdjęć. Ból stał się nie do zniesienia. Chirurdzy w takich przypadkach zdecydowanie odradzają forsowne treningi.

Nie dziwi więc fakt, że zaraz po tym pojawiły się spekulacje, co do dalszego udziału piosenkarki w programie.

Ona jednak nie zamierza odpuszczać, co pokazała w kolejnym odcinku. Okazuje się, że chwilowo słabsza forma nie była w stanie osłabić jej woli walki.

Z uśmiechem na ustach zbierała wysokie noty, starając się ukryć dokuczliwy ból. Czy wygrana zrekompensuje jej wszystkie cierpienia?

Rewia

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Tatiana Okupnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje