Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

„Taniec z Gwiazdami”: już wkrótce na parkiecie zatańczy córka znanego sportowca?!

Nie opadły jeszcze emocje po finale „Tańca z Gwiazdami”, a już trwają spekulacje, kogo zobaczymy w nowym sezonie. Podobno najbliższa edycja ma być „ładna i na bogato”. Rozmowy z produkcją od kilku tygodni prowadzi córka znanego sportowca…

"Taniec z Gwiazdami" od lat dostarcza telewidzom wielu emocji. Wszyscy z zapartym tchem czekają na ogłoszenie listy gwiazd najnowszej edycji.

Reklama

Jak udało nam się dowiedzieć, w kolejnej serii zobaczymy najprawdopodobniej córkę Adama Małysza!

"Producenci show już dawno rozpoczęli poszukiwania gwiazd do najbliżej serii. Podobno zaprosili Karolinę Małysz do udziału. Córka Adama Małysza jest idealną osobą, ponieważ chwilę wcześniej będzie brała huczny ślub ze swoim wybrankiem Kamilem" - zdradza nasz informator.

Na weselu ma się pojawić wiele gwiazd, co zagwarantuje zainteresowanie prasy. Podobno dziewczyna od dawna marzy o karierze w mediach. 

"Prawdopodobnie zgodzi się na udział. Na samym starcie będzie miała dużą przewagę, bo w dzieciństwie tańczyła taniec towarzyski" - zdradził nam informator. 

Podczas finałowego odcinka nasz reporter wypytał z kolei Iwonę Pavlović, kogo chciałby podziwiać od września w programie.

"Jest sporo gwiazd, które chciałabym oglądać na naszym parkiecie. Chętnie zobaczyłabym Krzysztofa Hołowczyca albo Beatę Kozidrak. Jednak największym  marzeniem jest Czarek Pazura."

Myślicie, że córka Adama Małysza odniesie sukces na parkiecie "TzG"?


Dowiedz się więcej na temat: Karolina Małysz | Adam Małysz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje