Reklama
Reklama

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski pokonali kryzys? "Kupił jej pierścionek i wycieczkę"!

Wygląda na to, że plotki o poważnych problemach w małżeństwie Tamary Arciuch (39 l.) i Bartka Kasprzykowskiego (38 l.) były mocno przesadzone!

Choć trudno w to uwierzyć, za kilka dni Tamara Arciuch przekroczy magiczną 40-tkę.

Dla aktorek to trudny moment.

"Przychodzi po prostu taka świadomość, że nie będę grała już jakiejś amantki, te role są za mną. Teraz raczej mamusie" – żaliła się w jednym z wywiadów Arciuch.  

Aktorka martwi się też, że jej ciało się starzeje i pojawiają się "jakieś zmarszczki, z którymi trudno się pogodzić", ale zapewnia, że o żadnym wstrzykiwaniu i odmładzaniu u chirurga nie ma mowy!

Jej ukochany Bartek Kasprzykowski postanowił zrobić jej niespodziankę, aby w dniu urodzin jej głowy nie zaprzątały czarne wizje.

Reklama

"Kupił jej pierścionek z krwistoczerwonym rubinem. Ten kamień jest symbolem miłości. Od wieków wierzono, że gwarantuje on stałość uczuć między kochankami. Bartek to romantyk" – opowiada jego znajoma w "Na Żywo".

Okazuje się, że droga biżuteria to nie jedyny prezent, jaki mąż przygotował dla Tamary.

"Aktor zamierza wykupić wycieczkę do Argentyny dla nich dwojga. (...) Tamara od dawna marzyła o wyprawie do tego kraju m. in. dlatego, że uwielbia tańczyć tango argentyńskie.

Gorąca milonga w Buenos Aires z pewnością sprawi, że poczuje się, jakby znów miała 20 lat" - czytamy.

Tego życzymy!Na żywo
Dowiedz się więcej na temat: Tamara Arciuch | Bartłomiej Kasprzykowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy