Reklama

Reklama

Reklama

Tak wyglądała Grażyna Torbicka w wieku 26 lat. Zachwycająca uroda!

Grażyna Torbicka (63 l.) od lat występuje na scenie i w telewizji. Dziennikarkę pokochali widzowie, którzy śledzą jej karierę. Wspomnieniami do początków pracy prezenterki nawiązał Tomasz Raczek. Krytyk filmowy pokazał zdjęcie z 1985 roku, na którym widać jego i Torbicką. Tak wyglądała w wieku 26 lat!

Grażyna Torbicka pracę w telewizji rozpoczęła 37 lat temu. Rok później zadebiutowała jako konferansjerka podczas 23. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki w Sopocie. Od tego czasu jest jedną z popularniejszych prezenterek w kraju, a na przestrzeni lat stała się wręcz ikoną dziennikarstwa. Fani doceniają jej profesjonalizm, kulturę osobistą, a panie uwielbiają jej elegancki i ponadczasowy styl.

Niedawno Tomasz Raczek w sieci zamieścił zdjęcie Torbickiej, które pochodzi z 1985 roku. Na fotografii widzimy 26-letnią kobietę, która stawia pierwsze kroki na scenie. Fani w mig zaczęli komentować publikację i są zachwyceni wyglądem 63-latki!

Reklama

Tak wyglądała Grażyna Torbicka w wieku 26 lat. Zachwycająca uroda!

Zdjęcie z festiwalu w Sopocie stało się hitem w mediach społecznościowych. Na załączonym obrazku widzimy młodą prezenterkę, która prowadzi wydarzenie muzyczne. Na scenie wystąpiła w niebieskiej sukni, nienagannej fryzurze i mocnym makijażu. Jej partnerem był Tomasz Raczek, który wymownie podpisał wpis i nawiązał w nim do niedawno zmarłej Olivii Newton-John.

"Gdy patrzę na to zdjęcie przedstawiające nasz debiut z Grażyną Torbicką w roli prowadzących Festiwal Piosenki w Sopocie, to mam wrażenie, jakbym widział Olivię Newton-John z Johnem Travoltą. No dobrze, przesadziłem, ale gdy jeszcze sobie przypomnę, że Grażyna pochodzi ze Śląska (Górnego) a dziadek Olivii (fizyk, który dostał Nagrodę Nobla) urodził się we Wrocławiu, czyli na Dolnym Śląsku..." - napisał.

Trzeba przyznać, że dziennikarka od młodości wyróżniała się oryginalnym stylem i zachwycającym wyglądem.


Grażyna Torbicka; wiek, rodzina, kariera

Grażyna Torbicka urodziła się 24 maja 1959 roku w Pszczynie. Jest córką prezenterki telewizyjnej Krystyny Loski i działacza piłkarskiego Henryka Loski.

Pracę w Telewizji Polskiej rozpoczęła w 1985 roku. Początkowo pracowała w dziale literackim Teatru Telewizji, następnie pracowała w TVP2. Jest współautorką programu kulturalnego TVP2 "Kocham Kino". Prowadziła wiele festiwali, imprez kulturalnych i programów.

Od 1981 roku jest żoną kardiologa Adama Torbickiego.

Zobaczcie również:

Grażyna Torbicka zachwyca na Festiwalu Dwa Brzegi. "Pięknie i młodo"

Torbicka w kusej mini mknie na rowerze przez Kazimierz Dolny. "Kiedy jazda do pracy jest przyjemnością"

Dwa Brzegi: Rozpoczyna się 16. Festiwal Filmu i Sztuki w Kazimierzu Dolnym i Janowcu
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Grażyna Torbicka | Tomasz Raczek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy