Reklama
Reklama

Tak wyglądają teściowie Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej. To jedna z najbogatszych rodzin w Polsce

Rodzina Niemczyckich pojawiła się na balu charytatywnym, który zgromadził wiele znanych nazwisk. Niestety, na czerwonym dywanie zabrakło Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej, która z pewnością skradłaby show. Tym razem na salonach brylowała jej teściowa, której czasem lubi pobuszować w szafie.

Teściowie Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej na balu charytatywnym. Jej zabrakło

Zbigniew Niemczycki, Katarzyna Frank-Niemczycka i Michał Niemczycki zjawili się na sobotniej imprezie charytatywnej "Cała Polska czyta dzieciom". Co ciekawe, na czerwonym dywanie zabrakło u boku Michała jego żony, Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej. Czyżby musiała zostać w domu z czwórką dzieci?

Tak wyglądają teściowie Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej. To jedna z najbogatszych rodzin w Polsce

Rodzina Niemczyckich pojawiła się co prawda w niepełnym składzie, ale za to Katarzyna Frank-Niemczycka skradła show swoją energią i stylizacją. Nic dziwnego, że Anna Czartoryska od czasu do czasu buszuje w szafie teściowej.

Reklama

Filantropka Katarzyna Frank-Niemczycka ubrała się na galę w obszerną sukienkę w kolorze nasyconej czerwieni. Oversize'owa stylizacja sięgała teściowej Anny aż do połowy łydki. Kolorystycznie do sukienki dobrała ogromny naszyjnik z kwiatem i widzącymi płatkami. Jako dodatki wybrała lakierowane beżowe szpilki i ciężkie, ażurowe kolczyki. Do tego dobrała lekki, choć wyrazisty makijaż i klasyczne upięcie włosów w kok.

Z kolei Zbigniew Niemczycki wybrał klasykę - granatowy garnitur, białą koszulę, błękitny krawat i czarne lakierowane buty. Podobnie też ubrał się ich syn Michał, w porównaniu do ojca wybrał jednak szary krawat zamiast niebieskiego.

Anna Czartoryska od 10 lat jest żoną milionera

Przypomnijmy, że ślub Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej i Michała Niemczyckiego odbył się w... tajemnicy! I to nie tylko przed mediami, ale też przed rodziną. Dopiero po kilku miesiącach zadecydowali zaprosić 30 osób na skromne i ciche przyjęcie ślubne. Impreza odbyła się w rezydencji Niemczyckich w Konstancinie: była muzyka na żywo, wykwintne jedzenie, sztuczne ognie i luźna atmosfera. Para świętowała w tym roku 10. rocznicę ślubu.

Zobacz też:

Małżeństwo Czartoryskiej uznawane jest za idealne. Oto co napisała o mężu

Anna Czartoryska od 10 lat jest żoną milionera. Nigdy wcześniej tego nie pokazywali, a teraz spływają gratulacje

Anna Czartoryska i Krystian Wieczorek. O ich romansie mówiła cała Polska, sami milczeli do końca


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska-Niemczycka | Michał Niemczycki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy