Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Tak wygląda siostra księcia Harry'ego i księcia Williama! Kim jest Laura Lopes?

Księcia Harry’ego i księcia Williama zna niemal każdy. Nie wszyscy jednak wiedzą, że bracia mają również przybrane rodzeństwo z poprzedniego związku Camilli. Kim są Laura i Tom Parker Bowles? Jeden z braci nie dogadywał się zbyt dobrze ze swoją przybraną siostrą...

Historia rodzinna księcia Harry’ego i Williama jest niezwykle skomplikowana. Chłopcy musieli pogodzić się ze śmiercią swojej ukochanej matki księżnej Diany, a także zaakceptować nową rodzinę, która pojawiła się wraz z Camillą Parker Bowles.

Ich ojciec Książe Karol 16 lat temu ożenił się z Camilą. Para znała się już w latach 70. XX w jednakże wówczas następca tronu stanął na ślubnym kobiercu z Dianą. Mówi się jednak, że to nie ona była jego największą miłością, a właśnie obecna żona.

Camilla próbowała ułożyć sobie życie u boku Andrew Parkera Bowlesa, z którym doczekała się dwojga dzieci - Toma i Laury. Okazuje się jednak, że relacje dzieci nie zawsze były poprawne. Ponoć książę William nie dogadywał się z córką Camilli.

Reklama

Laura Lopes urodziła się w 1978 r., a w 2006 wyszła za byłego modela i księgowego Harry’ego Lopesa. Doczekała się z nim trójki dzieci. Ich córka była nawet druhną na weselu Williama i Kate. 

Wszystko wskazuje więc na to, że ich stosunki się ociepliły. Pojawiła się również na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego.

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje