Reklama
Reklama

Tak mieszkał Witold Paszt: oldskulowa oaza. Był otoczony zwierzętami!

Witold Paszt, juror "The Voice Senior" zmarł 18 lutego 2022 roku. Jego Instagram jest przepełniony nostalgicznymi zdjęciami z domu wypełnionego zwierzętami na Lubelszczyźnie. Jego dom urządzony był bez rozmachu, ale na pewno przepełniony miłością! Wielu fanów założyciela zespołu VOX spodziewałoby się dużo większych luksusów.

Witold Paszt, założyciel i wokalista zespołu VOX (posłuchaj!) był współautorem wielu przebojów, chętnie przypominanych przez stacje radiowe. Kompozytorom i autorom tekstów piosenek przysługują tantiemy, dlatego fani podejrzewają ich o znacznie bardziej wystawne życie niż w rzeczywistości prowadzą. Okazuje się, że juror "The Voice Senior" prowadził skromne i oldskulowe życie na uboczu.

Reklama

Jak mieszkał Witold Paszt? Wybrał Lubelszczyznę

Witold Paszt mieszkał na Lubelszczyźnie, w swoim rodzinnym Zamościu, w domu otoczonym zadbanym ogrodem. Wnętrza na pierwszy rzut oka, wymagają odświeżenia, jednak ze zdjęć jasno wynika, że Paszt, jego psy i koty, czują się w tam doskonale, a przecież to jest najważniejsze. 

11 rzeczy o Netflixie, które musisz wiedzieć, ale boisz się o to zapytać

Witold Paszt, juror programu "The Voice Senior" chętnie pokazywał swój dom na Instagramie. Brakuje tam luksusów, których spodziewają się wielbiciele jego twórczości. Dom sprawia wrażenie odrobinę zaniedbanego. Być może brakuje mu kobiecej ręki. Ukochana żona muzyka zmarła w lutym 2018 roku, a dorosłe córki już dawno się wyprowadziły. Być może to też dlatego, że Witold najprawdopodobniej odnawiał dom, który wymagał dużego remontu.

Efekt remontu może robić wrażenie, szczególnie z zewnątrz. Dom oplątany jest gęstą roślinnością.

Jak mieszkał Witold Paszt? Wybrał otoczenie zwierząt

Żeby odpędzić samotność, muzyk wypełnił swój dom zwierzętami. Często pokazywał zdjęcia psów i kotów, śpiących na oldskulowych dywanach, albo bezpośrednio na Paszcie. To głównie one są bohaterami zdjęć, którymi dzieli się na Instagramie. Często występują na tle, pozwalającym wyrobić sobie zdanie o wnętrzach domu Paszta. 

Tak mieszkał Witold Paszt. Uwielbiał gotować i wędzić


Jako posiadacz domu, Witold Paszt mógł pozwolić sobie na przydomową wędzarnię. Był szczególnie dumny ze swoich wyrobów na święta!

Jak mieszkał Witold Paszt? Skromny salon i kuchnia

W każdym pomieszczeniu przeważały zwierzęta, ale nie zabrakło miejsca, żeby móc pobawić się z wnuczką.


Witold Paszt był fanem dwóch kółek!

Skarbem Witolda Paszta był motocykl Harley Davidson Electra Classic z którym chętnie pozował i o niego dbał.

Podejrzewaliście, że mieszkał tak skromnie? 

Zobacz też:

Rafał Brzozowski nie chce mówić o następcy Paszta w "The Voice Senior"

Nowakowska powstrzymuje łzy, gdy mówi o śmierci Paszta! "Serce stanęło"

Praca zdalna. Marlena Maląg: będą zmiany w przepisach

To nie koniec zagrożeń w pogodzie. Nadchodzą dwa kolejne groźne niże

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Witold Paszt
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama