Reklama
Reklama

Tak mieszka Rafał Brzozowski. Wygląd jego apartamentu może wielu zaskoczyć

Rafał Brzozowski (42 l.) to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Gwiazda Telewizji Polskiej chętnie dzieli się z fanami kulisami życia prywatnego w mediach społecznościowych. Od czasu do czasu publikuje zdjęcia, na których widać, jak mieszka. Wnętrza jego domu mogą zaskoczyć.

Gdzie mieszka Rafał Brzozowski? Dwupoziomowy apartament w Warszawie

Rafał Brzozowski pochodzi z Nowego Dworu Mazowieckiego, lecz związał swoje losy zawodowe i prywatne z Warszawą. To właśnie w stolicy kupił dwupoziomowy apartament, w którym mieszka od dłuższego czasu.

Wokalista, w przeciwieństwie do innych gwiazd, nie postawił na bogactwo i przepych. Mieszkanie Rafała Brzozowskiego jest urządzone w nowoczesnym stylu i utrzymane w jednej kolorystyce. Wokalista zadbał, aby każdy szczegół w jego domu był dopracowany i dobrze komponował się z całością.

Reklama

Jak mieszka Rafał Brzozowski? Tak urządziła się gwiazda TVP

W swoim mieszkaniu postawił na neutralne kolory. Wnętrza mają białe i beżowe ściany, skórzane fotele oraz meble w kolorze ciemnego drewna. Przytulne lokum jest wypełnione książkami i kolekcją płyt. Klimatu dodają liczne świeczki i kwiaty doniczkowe. Na uwagę zasługuje również liczne medale, które zdobią ściany mieszkania Rafała Brzozowskiego.

Mieszkanie Rafała Brzozowskiego, a w nim prywatne studio nagraniowe

O tym, jak mieszka Rafał Brzozowski, mogliśmy się przekonać również w programie prowadzonym przez Omenę Mensah w stacji Domo+. Wokalista odważył się w nim pokazać prywatne zakamarki swojego mieszkania. Brzozowski pochwalił się między innymi sypialnią, w której nie brakuje dużego i wygodnego łóżka.

Rafał Brzozowski znalazł także miejsce na prywatny pokój muzyczny i studio nagraniowe. W tym pomieszczeniu piosenkarz spędza najwięcej czasu. Ma do dyspozycji keyboard, gitarę elektryczną i basową, a także studyjny mikrofon.

To, co wyróżnia apartament Rafała Brzozowskiego, to sporych rozmiarów okna, które sprawiają, że w mieszkaniu nie brakuje światła. Do tego łazienka z wielką narożną wanną to niewątpliwie luksus, o którym marzy wielu. 

Na jednym ze zdjęć z jego domu baczni internauci mogli dostrzec także wiszący na ścianie krzyż. W TVP takie podejście do wiary i religii z pewnością jest bardzo mile widziane. 

Zobacz także:

Brzozowski dla kościoła ma inny cennik? Za występy w świątyni bierze dużo więcej

Brzozowski żąda bajońskich sum za występy. W grę wchodzą dziesiątki tysięcy

Brzozowski po urazie kręgosłupa podjął radykalną decyzję. Marzenia legły w gruzach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Rafał Brzozowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama