Reklama

Reklama

Reklama

Tak Marcin Hakiel spędził majówkę. Na jednym z jego zdjęć pojawiła się kobieta. "Komu w drogę, temu czas"

Marcin Hakiel spędził początek majówki w polskich górach, relacjonując jej przebieg na Instagramie. Na koniec, tuż przed powrotem do domu, pokazał zdjęcie na którym obok sportowego samochodu widnieje też kobieta…

Marcin Hakiel od czasu rozstania z Kasią Cichopek stał się bardzo wylewny. Tancerz codziennie dodaje instastory, dzieląc się z fanami szczegółami z życia prywatnego. Jego poczynania na Instagramie to jednak nic w porównaniu do niezwykle szczerego wywiadu, jakiego udzielił Aleksandrze Kwaśniewskiej w programie "Miasto Kobiet". To właśnie tam wyjawił, że jego żona prosiła o więcej wolności, a ta wolność, jak się okazało, ma imię.

Wówczas na Cichopek spadły gromy ze strony fanów, którzy nie mogli pogodzić się z tym, że mogła dopuścić się zdrady. W konsekwencji gwiazda "M jak miłość" czasowo zablokowała komentarze na Instagramie.

Reklama

Marcin Hakiel z kolei za ten wywiad został skrytykowany m.in. przez Aleksandrą Domańską, która najpierw kazała mu dorosnąć, a później nieco się zreflektowała i częściowo odwołała swoje słowa na jego temat.

Tak Hakiel spędził majówkę. Na jednym ze zdjęć kobieta

Krytyka nie zniechęciła tancerza do dalszego dzielenia się sprawami osobistymi w mediach społecznościowych. Hakiel często pokazuje, jak spędza dzień. W majówkę wybrał się w polskie góry, które uwielbia.

Tym razem nie towarzyszyły mu dzieci - Adaś i Helenka ten czas spędzali ze swoją mamą w zupełnie innym miejscu.

Marcin Hakiel jeździ w góry tak często jak tylko może. Spędził święta w Zakopanem, teraz wybrał się w Beskidy. Na instastory raczył fanów widokami z wycieczek, a także tym, co jadł czy pił.

Wszystko co dobre jednak szybko się kończy i tancerz musiał wrócić do Warszawy. Hakiel obwieścił to, udostępniając na instastory zdjęcie, na którym widnieje odlschoolowy samochód oraz kobieta zmierzająca, by do niego wsiąć. Fotkę opatrzył hasztagiem "Komu w drogę, temu czas". Czyżby miał nadzieję, że wkrótce jakaś kobieta pojawi się w jego życiu i będzie mógł wspólnie z nią jeździć na wycieczki w góry?

Hakiel dotąd nie wypowiadał się na temat życia uczuciowego, Oli Kwaśniewskiej zdradził jedynie, że pomimo tego co się stało, zawsze będzie miał ciepłe uczucia względem Kasi Cichopek, z którą spędził siedemnaście lat swojego życia.

Co ciekawe jednak, jakiś czas temu paparazzi przyłapali go z tajemniczą brunetką. Tancerz nie ujawnił jednak, czy jest ona dla niego kimś bliskim.

Zobacz też:

Domańska odwołuje słowa o Hakielu!

Kwaśniewska została "poinformowana" o rozpadzie małżeństwa!

"The Times": Moskwa podjęła decyzję o ataku na Mołdawię

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy