Reklama

Reklama

Reklama

Tak Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan świętowali rocznicę ślubu! Światowo!

Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek do wiadomości redakcji) i Radosław Majdan (45 l.) świętowali właśnie swoją pierwszą rocznicę ślubu, co prawda z miesięcznym opóźnieniem, ale za to w jakim stylu!

Celebrytka i były piłkarz wzbudzali sporo emocji w świecie show-biznesu, kiedy ich związek wyszedł na jaw. Nikt jednak nie wróżył im świetlanej przyszłości i raczej prędzej można było się spodziewać rozstania, niż ślubu.

Ku zaskoczeniu większości Gosia i Radek coraz lepiej się ze sobą zgrywali i 10 września 2016 roku odbył się piękny, romantyczny ślub tej barwnej pary. Niedługo potem zdecydowali się na wspólny udział w programie TVN "Azja Express" i to właśnie za jego sprawą zdobyli niesamowitą popularność jako duet i nieocenioną sympatię widzów.

Reklama

Nic dziwnego, że świętowanie pierwszej rocznicy ślubu było dla nich ważnym wydarzeniem, jednak nie mogli jej świętować w terminie. Nowy projekt jaki realizują znowu we dwoje, nie pozwolił im cieszyć się tą chwilą. Postanowili odłożyć na później huczną imprezę, która właśnie doczekała się swojej realizacji 9 października!

Para wraz z rodziną i przyjaciółmi bawiła się w jednej z orientalnych restauracji w Warszawie. Na przyjęciu nie zabrakło tez znanych twarzy. Pojawili się, m.in. Leszek Stanek (36 l.), Tomasz Hajto (44 l.), czy Maria Konarowska (36 l.). Gosia i Radzio nie zapomnieli oczywiście podziękować wszystkim za pośrednictwem portalu społecznościowego za wspaniałą zabawę.

"Kochani, chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy świętowali z nami wczoraj nasza pierwszą rocznicę ślubu. Bez Was nie byłoby tak wspaniale. W imieniu dzieci z domu dziecka i zaprzyjaźnionego oddziału dziecięcego z warszawskiego szpitala dziękujemy Wam za górę zabawek. Ps. I przepraszamy za nasz wygląd, ale bawiliśmy się z Wami świetnie (i do późna)" - napisała pod zdjęciem, które opublikowała Gosia (pis. oryg.).

Oby przed nimi było wiele takich pomyślnych, perfekcyjnych lat, jak ten rok, czego im życzymy!

 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Radosław Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy