Reality show "Chłopaki do wzięcia" emitowane na Polsat Play od lat cieszy się popularnością. Program wypromował wielu uczestników, a niedawno głośno było o Jarusiu, który kilka miesięcy po ślubie rozstał się ze swoją żoną.
Teraz publika postanowiła bliżej przyjrzeć się innemu bohaterowi, a mianowicie Sebastianowi "Jezusowi". Mężczyzna nie tylko szuka wybranki, ale również żyje w zgodzie z naturą i promuje ekologię. Twierdzi również, że jego wygląd pomaga mu "zasymilować się z naturą". Długie włosy i gęsta broda to znak rozpoznawczy Sebastiana, ale fani dotarli do jego starych zdjęć, na których na próżno szukać bujnego owłosienia.
Zobaczcie sami, jak bardzo zmienił się "Jezus"! Trudno go poznać.
"Chłopaki do wzięcia". Tak kiedyś wyglądał Sebastian. Poznalibyście go?
Okazuje się, że Sebastian od dawna ma parcie na telewizję, a swoich sił próbował wiele lat temu w innym show. W 2017 roku zgłosił się do telewizji TTV i wziął udział w formacie "Druga twarz". W programie przeprowadzono metamorfozy na uczestnikach, dzięki temu "chłopak do wzięcia" mógł pokazać się z jak najlepszej strony.
Na zdjęciu widzimy uczesanego, ogolonego, dobrze ubranego "Jezusa". Mężczyzna miał gładko przystrzyżoną brodę, wymodelowaną fryzurę i modne ciuszki. Fanki "Chłopaków do wzięcia" wprost zachwyciły się Sebą i nie pod wpisem z jego zdjęciem nie szczędzili komplementów.
Niesamowita zmiana. Brawo
Wygląda jak model
Z takim wyglądem na bank by znalazł kogoś
Zobaczcie sami, jak kilka lat temu wyglądał uczestnik programu na Polsat Play.
Lepiej mu w krótkich czy długich włosach?
Jesteście fanami "Chłopaków do wzięcia"? Wszystkie odcinki dostępne na Polsat Go - SPRAWDŹCIE
Zobaczcie również:
"Chłopaki do wzięcia": Ogromna tragedia. Przekazał wieści o śmierci. "Płakać mi się chce"
Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" znów wolny? Przecież dopiero co się ożenił!
Asia z "Chłopaków do wzięcia" przeszła metamorfozę!









