Reklama
Reklama

Tak dziś wygląda 53-letnia Claudia Schiffer. Modelka nadal zachwyca formą

53-letnia Claudia Schiffer zachwyca doskonałą formą. Modelka i aktorka niewątpliwie jest jedną z ikon lat 90. Najpopularniejsza topmodelka nie ma sobie równych i nieprzerwanie zbiera wiele komplementów za swoją sylwetkę. Tak teraz wygląda.

Claudia Schiffer: kariera

Claudia Schiffer przyszła na świat 25 sierpnia 1970 roku w Rheinbergu. Kariera niemieckiej modelki ruszyła w 1987 roku, kiedy to została odkryta przez dyrektora agencji modelek w Düsseldorfie. Schiffer miała wówczas zaledwie 17 lat. Potem wszystko potoczyło się błyskawicznie i Schiffer szybko zdobyła uznanie w branży mody. Jej twarz zdobiła okładki takich magazynów jak "Elle", "Vouge" czy "Cosmopolitan".

Modelka zdobyła uznanie najlepszych projektantów. Pracowała z takimi znakomitościami, jak: Lagerfeld, Versace, Dolce & Gabbana, Ralph Lauren, Valentino czy Christian Dior. Brylowała nie tylko w magazynach, ale, przede wszystkim, na wybiegach. Nie da się zaprzeczyć, że Claudia Schiffer stanowi prawdziwą ikonę lat 90.

Reklama

Jej uroda przyniosła jej ogromną rozpoznawalność i sympatię. Magazyn "People" aż dwukrotnie umieścił ją na liście 50. najpiękniejszych ludzi na świecie. Trafiała na okładki czasopism tak często, że aż w końcu wylądowała Księgi Guinessa.

W latach 90. Claudia Schiffer była członkinią słynnej "wielkiej szóstki". Rywalizowała wówczas z takimi sławami jak Naomi Campbell, Christy Turlington, Lindą Ewangelistą, Cindy Crawford i Stephanie Seymour. 

Claudia Schiffer ma doświadczenie nie tylko w modelingu, ale również w aktorstwie. Uważni widzowie z pewnością odnotowali jej pojawienie się w kultowej komedii romantycznej "To właśnie miłość". Niemiecka piękność pojawiła się między innymi w takich filmach jak "Zoolander", "Pościg" czy "Dharma i Greg".

Claudia Schiffer: życie prywatne

Duże zainteresowanie wzbudzało także życie prywatne Claudii Schiffer. Fani chcieli wiedzieć, jak i z kim żyje na co dzień ich modelka. Zwłaszcza, że spotykała się ona z prawdziwymi sławami, więc często media aż huczały od plotek.

Wiele pisano na przykład o jej relacji z księciem Albertem z Monako, iluzjonistą Davidem Copperfieldem czy gwiazdorem serialu "Beverly Hills 90210", Luk’em Perry’m.

Czas na ustatkowanie nadszedł dla Claudii Schfiffer w 2002 roku. Właśnie wtedy wyszła za reżysera i producenta Matthew Vaughana, u którego boku szczęśliwie układa sobie życie. Małżeństwo doczekało się wspólnie trójki dzieci.

Tak teraz wygląda Claudia Schiffer.

Zobacz także:

Sensacyjne wieści o „Rolniku”. Wyszło, kto może zastąpić Martę Manowską

Cielecka o relacjach z mężczyznami. Po licznych związkach wyciągnęła gorzkie wnioski

Uczestniczka "Królowej Przetrwania" wprost o wybielaniu uczestników. Chodzi o trzy nazwiska [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Claudia Schiffer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy