Reklama
Reklama

Tak będzie miał na imię wnuk Dagmary Kaźmierskiej. Conan już wybrał

Dagmara Kaźmierska (47 l.) to jedna z najbardziej znanych uczestniczek programu "Królowe Życia". Charyzmatyczna bohaterka show zjednała sobie tłum widzów, którzy uwielbiają ją oglądać. Nie od dziś wiadomo, że Kaźmierska chciałaby, aby jej syn znalazł ukochaną i w końcu się ustatkował. Okazuje się, że już niedługo jej marzenia mogą się spełnić.

Dagmara Kaźmierska bez wątpienia jest jedną z najbardziej kolorowych celebrytek w Polsce. 47-latka prócz prowadzenia kilku biznesów i ogromnej sympatii widzów, może pochwalić się również doskonałym kontaktem ze swoim synem Conanem.

Gwiazda show TTV nie raz mówiła w programie, że chce, by Conan był w życiu szczęśliwy. Zaradna mama dba nie tylko o to, by jej dziecko miało wszystkiego pod dostatkiem, ale także chce, by Conan coś w swoim życiu osiągnął samodzielnie. Okazuje się, że chłopak jest bardzo ambitny, dostał się na studia medyczne, a także zaczął prowadzić własną lodziarnię.

Reklama

Dagmara Kaźmierska będzie mieć wnuka? Conan już wybrał imię dla syna

Dagmara Kaźmierska z synem jest bardzo związana. Nigdy nie ukrywała tego w show TTV, w którym występowała razem z Conanem. 47-latka chciałaby, aby jej ukochany jedynak w końcu znalazł partnerkę, z którą założy rodzinę.

W rozmowie z dziennikarzami serwisu party.pl Conan wyznał, że ma już imię dla swojego pierworodnego syna. Czy to oznacza, że znalazł tę jedyną?

W dalszej części wywiadu syn Dagmary wyjawił, że jest pewna kobieta w jego otoczeniu. Niestety chłopak nie chciał zdradzić, czy to z nią planuje mieć potomka.

Dagmara Kaźmierska - życie prywatne i kariera

Dagmara Kaźmierska urodziła się 12 kwietnia 1975 roku. Karierę w show-biznesie rozpoczęła w 2016 roku, gdy zaczęła występować w show "Królowe życia". Dagmara jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych uczestniczek.

W 2018 roku była bohaterką programu "Made in Maroko". Zagrała epizodyczną rolę w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii 2". W 2019 roku Dagmara miała poważny wypadek samochodowy.

Kaźmierska w przeszłości prowadziła agencję towarzyską. Została skazana prawomocnym wyrokiem na 14 miesięcy więzienia za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej.

Zobacz też:

Dagmara Kaźmierska ujawnia prawdę o Edzi. "Drogi ludzi się rozchodzą"

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się zdjęciem z młodości. "Cudowna"

Dagmara Kaźmierska uskarża się na Polaków. Poleciały mocne słowa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dagmara Kaźmierska | Conan Kaźmierski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy