Reklama
Reklama

Tajemnicze spotkanie ekipy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Oto kto się pojawił [POMPONIK EXCLUSIVE]

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wiosną będzie świętował niezwykły jubileusz – dziesięciolecie show, a zarazem będzie to już 20. edycja programu. Szykuje się więc moc atrakcji. Ekipa programu wybrała się we wtorkowy wieczór na tajemnicze spotkanie. Oprócz prowadzących czy choreografów wypatrzyliśmy nazwiska dobrze znane już fanom programu…

Wiosną jubileuszowa edycja "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zmieniał się na przestrzeni ostatnich lat, jednak wciąż tak samo bawi i zachwyca niezwykłymi metamorfozami i wcieleniami w różne postaci zarówno z polskiej, jak i światowej sceny muzycznej.

Program wciąż cieszy się ogromnym powodzeniem, nic więc dziwnego, że Polsat zdecydował się na jego kontynuację. A wiosną szykuje się naprawdę wyjątkowa edycja. "TTBZ" będzie świętował podwójny jubileusz, zatem będzie się działo!

Reklama

"Kochani! Ogłaszamy 20. jubileuszową edycję #TTBZ! To będzie coś wyjątkowego, czyli The best of the best of #TTBZ! Na scenie pojawią się finaliści poprzednich edycji! Najlepsi z najlepszych! Jeszcze nie zdradzimy Wam kto, ale będzie się działo! Dziękujemy Wam, bo bez Was nie byłoby nas!" - mogliśmy przeczytać niedawno na profilu instagramowym programu.

Tajemnicze spotkanie ekipy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

Wygląda na to, że przygotowania do show ruszyły już pełną parą. We wtorkowy wieczór ekipa programu spotkała się w jednej z restauracji. Nasi paparazzi wypatrzyli m.in. Agnieszkę Hekiert, Macieja Zakliczyńskiego, Piotra Gąsowskiego, Filipa Lato, Kasię Skrzynecka, Mateusza Ziółko, Marię Tyszkiewicz, Aleksandrę Szwed, Kacpra Kuszewskiego, Stefano Terrazzino, Macieja Dowbora, Macieja Rocka, Małgorzatę Walewską, a także Roberta Janowskiego. Nie zabrakło także dyrektora programowego Polsatu, Edwarda Miszczaka.

Czyżby byli wśród nich uczestnicy jubileuszowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Tego jeszcze nie wiadomo. Być może ekipie po prostu udzieliła się przedświąteczna atmosfera i postanowiła spotkać się w dobrze sobie znanym gronie i podzielić się opłatkiem.

Zobacz też:

Paweł Domagała zdobył się na piękny gest. Ludzie się tego nie spodziewali

Małgorzata Walewska z "TTBZ" przeszła spektakularną metamorfozę. Ależ ona się zmieniła

Małgorzata Walewska traci głos? Wszystkiemu winne...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Twoja twarz brzmi znajomo"
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy