Reklama

Reklama

Reklama

Szyc promuje... książkę kucharską

"Namawiali mnie, więc napisałem" - mówi Borys Szyc, pytany o publikację, którą promował ostatnio w jednej z księgarń.

"Kuchnia Jerzego Knappe. Zapraszam do stołu" to książka kucharza z serialu "Przepis na życie", w którego wciela się Borys Szyc. Popularny aktor nową publikację promował w jednej z warszawskich księgarń.

"Nie było łatwo, bo kucharz powinien gotować, a nie pisać. Ale skoro już jest ta książka, to mam nadzieję, że Wam się spodoba, a zawartymi w niej przepisami podbijecie serca bliskich. Nie zapomnijcie do każdego dania dodać pasji i emocji" - mówił na spotkaniu.

Reklama

Nie mógł powiedzieć tego w swoim imieniu, bo choć jest miłośnikiem dobrego jedzenia, woli je konsumować, niż gotować. Prawdziwą autorką tej książki kucharskiej jest Agnieszka Pilaszewska, scenarzystka "Przepisu...".

"Ta książka jest napisana prostym, męskim stylem. Znalazły się w niej przepisy na bardzo łatwe, ale smaczne potrawy, które będzie potrafił ugotować nawet człowiek pozbawiony talentów kulinarnych. Część z tych przepisów pochodzi z moich prywatnych zbiorów, a pozostałe są autorstwa Doroty Kwiecińskiej i Anny Chwilczyńskiej, które przygotowują dania do serialu" - zdradza.

AKPA/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Borys Szyc | Przepis na życie | Agnieszka Pilaszewska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy