Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Szulim "szuka haków na Dodę"!

Wygląda na to, że Agnieszka Szulim Woźniak-Starak postanowiła odpowiednio przygotować się do kolejnej batalii z Dodą!

Kilka dni temu Sąd Apelacyjny uchylił decyzję sądu I instancji, który skazywał Dodę na pół roku prac społecznych za naruszenie nietykalności cielesnej Agnieszki Szulim.

Reklama

Nietrudno się domyślić, że prezesowa nie jest zadowolona z wyroki i już zapowiedziała, że wraz z prawnikiem "rozważają kasację". 

Przy okazji udzieliła wywiadu Agnieszce Jastrzębskiem, w którym pochwaliła się, cudownym mężem i zarzuciła Dodzie, że ta z samotności interesuje się jej życiem i jest jej psychofanką, która nie daje jej spokoju. 

"Nie wiem, czy ona udzieliła choć jednego wywiadu, w którym przynajmniej o mnie nie wspomina. Jest jakąś naczelną komentatorką mojego życia. Żyje moim życiem, moim nazwiskiem, tym konfliktem. I to jest potworne, że ona się tym karmi, to jest jej życie, jej sposób budowania swojej kariery. (...) To moja psychofanka" - stwierdziła prezesowa.

Okazuje się jednak, że Agnieszka również zaczyna mieć jakąś obsesję na punkcie Rabczewskiej i jej życie nie jest prezesowej tak do końca obojętne. Tabloid przekonuje, że Szulim specjalnie nawiązała znajmość z perfekcyjną Rozenkową i Majdanem, aby wypytać Radzia o jakieś wstydliwe sekrety jego byłej.

"Zaprzyjaźniła się z Majdanami, żeby zbierać na Dodę haki. Spotyka się z nimi i wypytuje. Mamy pewność, bo na ostatniej rozprawie w sądzie Agnieszka wykrzykiwała cytaty z kłótni Dody z jej narzeczonymi. Niby skąd miałaby wiedzieć takie rzeczy?" - zastanawia się w "Super Expressie" znajoma Rabczewskiej.

"Porażkę trzeba przyjąć z godnością. Nie każdy to potrafi" - skomentowała krótko te rewelacje Doda.


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: szulim

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje