Reklama
Reklama

Szpak dostał angaż w Buffo?

Michał Szpak w Teatrze Buffo? Wszystko na to wskazuje. Janusz Józefowicz podobno złożył młodemu gwiazdorowi interesującą propozycję.

Jak informuje magazyn "Na żywo", choreograf i dyrektor Buffo przekonał się, że finalista "X Factora" to multitalent - nie tylko dobrze śpiewa, nieźle tańczy, ale także sprawdza się jako aktor. Postanowił więc dać mu szansę i zaproponował angaż.

Sam zainteresowany, mimo że jest bardzo szczęśliwy, na razie nie wie, czy przystanie na propozycję. Niedawno przyznał, że nie interesuje go kariera w naszym kraju i zrobi wszystko, by wyemigrować.

Pieniądze jednak mogą mu się przydać. Nie jest bowiem tajemnicą, że wspiera on finansowo swoją rodzinę - pracującego w fabryce styropianu ojca oraz trójkę rodzeństwa.

Reklama

"Wiem, jak to jest, kiedy rodzice mają pieniądze, i wiem, jak to jest, kiedy w ogóle nie mają" - mówił w jednym z wywiadów.

Jego mama, by ratować domowy budżet, wyjechała w celach zarobkowych do Włoch. Dołączyła do niej najstarsza córka Marlena - studentka Akademii Muzycznej, która w wolnych chwilach uczy śpiewu operowego. Niewykluczone, że dzięki sławnemu bratu uda jej się zrobić karierę w Polsce.

"Gdy Józefowicz zaproponował mu pracę, Michał wspomniał mu o utalentowanej siostrze" - zdradza informator "Na żywo".

"Nie stawiał warunków, ale polecał Marlenę. Kto wie, może i ona zostanie gwiazdą Buffo. Największym marzeniem Michała jest ściągnięcie siostry i mamy do Polski, kupno domu. Kariera jest ważna, ale on chciałby też mieć miejsce, gdzie czeka na niego mama".

Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy