Reklama
Reklama

Szelągowska późnym popołudniem przekazała takie wieści. Udało się po 26 latach

Dorota Szelągowska od lat zaskakuje swoich fanów. A to egzotyczne podróże, nowe wyzwania, nowy partner. Tym razem pochwaliła się kolejnym sukcesem, który zawdzięcza własnej mobilizacji. No i może jeszcze najbliższym, którzy ją zmotywowali. O co chodzi?

Dorota Szelągowska odnosi sukcesy

Dorota Szelągowska Ma ostatnio dobrą passę. Gwieździe układa się zarówno w życiu prywatnym, jak i w karierze zawodowej. Od kilku miesięcy jest w szczęśliwym związku, a stacja TVN, z którą jest związana powierzyła jej kolejny program - została jurorką w "MasterChef Nastolatki".

Reklama

Po takiej fali sukcesów nikogo nie powinno dziwić kolejne osiągnięcie Szelągowskiej. Prowadząca "Totalne remonty Szelągowskiej" zamarzyła, żeby poprowadzić coś zupełnie innego - mianowicie auto. 

Dorota Szelągowska odniosła kolejny sukces

Dorota Szelągowska pochwaliła się w sieci, że udało się jej za pierwszym razem zdać egzamin na prawo jazdy.

"Proszę Państwa, zdałam egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem!" - wyznała projektantka wnętrz na InstaStories.

W poście, który zamieściła w sieci, Szelągowska napisała, że pierwszy raz robiła kurs prowadzenia auta 26 lat temu. Potem jednak korzystała z uprzejmości bliskich i przyjaciół, którzy wozili ją swoimi autami. Wreszcie przyszła pora, by ponownie odbyć kurs i zdać egzamin.

"Stało się! 26 lat po zrobieniu pierwszego kursu, zdałam egzamin na PRAWO JAZDY!!! Piekło zamarzło - jak stwierdziła jedna z moich przyjaciółek. Nie macie pojęcia ile "podwózkowych" długów wdzięczności sobie narobiłam przez te wszystkie lata! Właściwie to teraz powinnam zacząć robić w transporcie, żeby je wszystkie spłacić. A rano, przed egzaminem, myślałam, że umrę z nerwów. Że taki stres to już nie na moje lata. Jednak człowiek się odzwyczaja. Ale oto jestem, z prawem jazdy, czterdziestą czwórką na karku i mega radochą. Da się!" - napisała w sieci Szelągowska.

Zobacz też:

Dorota Szelągowska rozkwita w nowym związku. Dawno nie była tak szczera

Szelągowska chwali się gospodarnością. "Kupuję, porcjuję i zamrażam"

Dorota Szelągowska przyznała się do choroby. Apeluje do ludzi. "Błagam"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy