Reklama
Reklama

Szczery post piątej żony Wiśniewskiego. "Jesteśmy zmęczeni i złościmy się"

Michał Wiśniewski (50 l.) i Pola Wiśniewska (37 l.) to para, której losy obserwowane są przez tysiące osób. Szczególnie teraz, gdy żona piosenkarza jest w ciąży. Na co dzień musi się mierzyć z wieloma wyzwaniami i pytaniami fanów piosenkarza. I nie tylko z nimi. Okazuje się, że w jej relacji z artystą też układa się różnie. Oto, co Pola napisała ostatnio o związku z Michałem!

Michał Wiśniewski poznał piątą żonę w internecie

Michał Wiśniewski poznał Polę przez internet. Strzała amora szybko trafiła w samo serce i w 2020 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Pomimo żarcików fanów, którzy wytykają muzykowi, że to już piąta żona na jego "koncie", on się nie przejmuje i z radością zakłada rodzinę.  

Pola nie należy jednak do osób, które ukrywają prawdę. Kobieta przyznaje, że ich relacja ma wzloty i upadki, a w życiu nic nie jest doskonałe.

Reklama

"Bywa, że jesteśmy zmęczeni i złościmy się na siebie, ale i tak razem nam najfajniej" - napisała Pola Wiśniewska na Instagramie. Na udostępnionym zdjęciu kobieta patrzy w dal, a Michał z czułością całuje jej czoło. Trzeba przyznać, że fotografia jest rozczulająca!

Obserwatorzy komentują post Poli Wiśniewskiej

Obserwatorzy postanowili skomentować post. Podzielili się nawet radami na temat tego, jak radzić sobie z gorszymi momentami w związku

"Każdy związek jest jak Titanic, tylko zawsze wszystko zależy od ludzi... Albo utonie, albo mimo wszystkich sił i serca włożonego popłynie dalej mimo fal". 

"Zanim powiemy coś, czego nie chcemy usłyszeć, lepiej nic nie mówić, chwila ciszy też ma swój urok". 

"Każdy związek ma gorsze dni, ale jeśli jest miłość, to wszystko pokona". 

Piękne zdjęcie od razu przypadło do gustu internautom. 

Pola Wiśniewska jest popularna w social mediach

Pola Wiśniewska jest osobą o ogromnej charyzmie, która szybko zebrała spore grono obserwujących. Ponad 30 tys. osób śledzi jej poczynania na Instagramie. Żona znanego wokalisty publikuje głównie zdjęcia związane z urokami macierzyństwa, mężem, a także współprace reklamowe, na których brak nie może narzekać.  

Czy Michał nareszcie znalazł miłość u boku jednej wybranki? Bardzo możliwe. Tym razem wszystko zrobił inaczej. Nawet przyjęcie weselne było kameralne, w porównaniu do wcześniejszych ogromnych imprez Wiśniewskiego. Muzyk niejednokrotnie mówił o swoich problemach finansowych, dlatego tym bardziej cieszy odpowiedzialne podejście do ich wydawania.

Michał i Pola Wiśniewscy mają ze sobą wiele wspólnego

Ponadto z partnerką łączy Michała bardzo wiele. Po pierwsze jedno i drugie ma już dzieci. Po drugie Pola długo nie wiedziała, że na portalu randkowym rozmawia z Wiśniewskim - a to oznacza, że musieli nadawać na tych samych falach. Ponadto na pierwszy spacer udali się razem z psami, których są miłośnikami

Wspólne pasje, patrzenie w jednym kierunku i ogromna dawka miłości mogą być sposobem na udany związek? Trzymamy kciuki, by szczęście, które towarzyszy parze, nigdy nie ustało!

Czytaj też:

Michał Wiśniewski wybrał z żoną imię dla szóstego dziecka. Zgapili od Opozdy i Królikowskiego?!

Mandaryna pokazała nowego partnera. Świetnie dogaduje się z jej dziećmi. Teraz pora na ślub?

Kościelna lista zakazów. Czego nie wolno rozwodnikom? Księża stawiają sprawę jasno

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Pola Wiśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy