Reklama

Reklama

Reklama

Tylko u nas

Szczere wyznanie Sary James! Wymieniła własnych faworytów Eurowizji! Nie ma tam Armenii

Sara Egwu-James od początku była jedną z faworytek na Eurowizji Junior. Reprezentantka Polski przegrała w finale tylko z Maleną z Armenii. Komu jeszcze mocno kibicowała? Na liście faworytów zabrakło zwyciężczyni.

Sara Egwu-James w tym roku reprezentowała nasz kraj w konkursie Eurowizji Junior 2021. Choć była jedną z faworytek, nie udało się wygrać konkursu. Sara James ostatecznie zajęła wysokie drugie miejsce. W notowaniach wyprzedziła ją Maleną z Armenii.

Sara James o faworytach na Eurowizji Junior 2021

Podczas tegorocznego konkursu na scenie, który odbył się w La Seine Musicale w Paryżu wystąpiło aż 19 państw. Każdy występ był spekulacyjny, a organizatorzy zrobili co mogli, by konkurs przebiegł w przyjaznej atmosferze. Faworytami od początku była Francja, Armenia i Polska.

Sara James w rozmowie z redakcją pomponik.pl powiedziała o swoich faworytach tegorocznego konkursu. W jej TOP 3 najlepszych wykonawców nie było Armenii

Reklama

Młoda wokalistka przyznała, że to właśnie te piosenki przypadły jej najbardziej do gustu. Jednak to nie oznacza, że Armenia jej się wcale nie podobała. 

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz też:

Sara Egwu-James w żałobie! Smutne wieści z domu gwiazdy Eurowizji Junior!

Sara James opowiedziała o emocjach po przegranej na Eurowizji!

Ida Nowakowska zdradziła, co jej synek dostanie na święta!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sara James | Eurowizja Junior 2021

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy