Reklama
Reklama

Syn Skiby przerwał milczenie. Oto co ma do powiedzenia macosze

"Afera Skibowa" dotycząca całej rodziny muzyka Krzysztofa Skiby zatacza coraz szersze kręgi. Najpierw wypowiedziała się była żona, potem Karolina, muzyk, a teraz do dyskusji dołączył się syn Krzysztofa, Tytus. 26-letni muzyk chciał swojej macosze powiedzieć tylko jedno!

Tytus Skiba uderza w macochę. Tak skomentował jej zachowanie

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska są małżeństwem od 19 sierpnia. Mogłoby się wydawać, że od tej chwili będą prowadzić tylko spokojne życie, lecz niespodziewanie była żona muzyka, Renata Skiba opowiedziała, jak były mąż ją rzekomo okłamywał i zdradzał. Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź samego muzyka, jak i jego nowej żony Karoliny. Gdy już cała trójka zabrała głos, można było założyć, że na tym sprawa się skończy. Nic bardziej mylnego, bo do akcji niespodziewanie wkroczył Tytus, 26-letni syn muzyka, który jasno i wyraźnie dał do zrozumienia macosze, co o niej sądzi.

Reklama

Była żona Skiby uderza w jego nowe małżeństwo

Renata i Krzysztof Skibowie stanowili małżeństwo przez ponad 30 lat, dlatego informacja o rozwodzie była wyjątkowym szokiem dla rodziny i najbliższych. Szybko okazało się, że muzyk znalazł nową muzę w postaci Karoliny Kempińskiej (obecnie Skiby). Co więcej, ich relacja miała trwać jeszcze w czasie trwania jego małżeństwa z Renatą.

"Przypadkiem znalazłam niepodważalny dowód świadczący o zdradzie. Pod koniec 2019 r. Krzysztof Skiba poznał Karolinę Kempińską (...) Bywał u kochanki w Zgierzu, poznał jej rodzinę, pomieszkiwał tam. Towarzyszyła mu w pracy, podczas występów (...) Gdy wyprowadzał się z domu, miał już u niej przygotowany swój  gabinet, miejsce do pracy, nowy komputer, czyli tak naprawdę drugi dom (...) To było dla mnie najgorsze i najbardziej upokarzające. Byłoby zapewne inaczej, gdyby potrafił zachować się jak mężczyzna - z honorem i godnością, a nie jak zwykły oszust" -  powiedziała Renata w wywiadzie dla "ShowNews".

Karolina Skiba odpowiada byłej żonie muzyka

Karolina szybko odpowiedziała, że gdyby Renata dbała o męża, to do tego wszystkiego by nie doszło. Na dodatek panie wymieniły ze sobą niemiłe wiadomości, w których wzajemnie straszyły się upublicznieniem prywatnych informacji. 

"Ta kobieta udzieliła tak krzywdzącego i kłamliwego wywiadu, tylko dlatego, że wie, że jesteśmy do bólu szczęśliwi i jest osoba pochłoniętą nienawiścią. Z synami chciałabym mieć kiedyś kontakt, szanuje ich, ale nie wiem, czy do tego dojdzie, bo właśnie ich matka bardzo ich źle nastawia i przedstawia swoją nieprawdziwą wersję zdarzeń" - mówiła Karolina.

Syn Skiby przerwał milczenie. Oto co ma do powiedzenia macosze

Teraz do dyskusji dołączył syn Krzysztofa, Tytus, który postanowił rozwiać wątpliwości swojej macochy.

"Mój brat i ja jesteśmy dorosłymi ludźmi i sami decydujemy, z kim utrzymujemy kontakty. Nikt nie zabraniał nam kontaktowania się z kimkolwiek. W wypowiedziach tej pani trudno doszukać się prawdy" - uciął Tytus.

26-letni syn Krzysztofa Skiby nigdy nie ukrywał, że jego relacja z ojcem nie należała do najłatwiejszych, ale od roku nie mają już kompletnie ze sobą kontaktu. Tytus nie został zaproszony na ślub i nie ukrywa też swojej niechęci do macochy.

"Nie byliśmy nigdy jakoś wyjątkowo zżyci. Zdarzały się wspólne wakacje, wspólne wyjazdy na koncerty, bo jednak dzięki muzyce złapaliśmy kontakt, ale mimo wszystko do teraz nie mamy jakichś wyjątkowo zażyłych relacji. Mogłoby być lepiej, ale mogłoby być i gorzej. Nie jest to łatwa relacja" - mówił Tytus Skiba w 2022 roku w magazynie "Replika".

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba | Karolina Kempińska | Tytus Skiba
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy