Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Syn Małgorzaty Rozenek zaszczepiony. "Odpowiedzialność"

Syn Małgorzaty Rozenek, Stanisław mimo młodego wieku (ma 15 lat) zdecydował się zaszczepić przeciwko koronawirusowi. Zdjęcie ze szczepienia opublikował na Instagramie, by uświadomić innych internautów.

Małgorzata Rozenek razem ze swoją rodziną od początku szczerze popierali szczepienia przeciwko COVID-19. Podobnie, jak wielu specjalistów podkreślali, że to jedyne wyjście, by zakończyć epidemię koronawirusa. Sama celebrytka już dawno przyjęła dwie pełne dawki szczepionki, a teraz postanowiła także, że jej 15-letni syn Stanisław przyjmie szczepienie. Chłopiec pochwalił się zdjęciem w mediach.

Syn Małgorzaty Rozenek się zaszczepił

Stanisław Rozenek na swoim profilu na Instagramie zamieścił zdjęcie z miejsca, gdzie wykonano szczepienie. Okazuje się, że to już druga dawka dla chłopca, zatem może już cieszyć się faktem, że jest w pełni zaszczepiony. 

Perfekcyjna Pani Domu nie ukrywała, że jest bardzo dumna z syna. Dlatego zdecydowała się zamieścić komentarz pod postem.

Reklama

Zdania internautów są zdecydowanie podzielone, co wyrazili w komentarzach pod postem. Jedni w pełni popierają decyzję Stanisława, inni wręcz przeciwnie. 


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje