Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Syn Madonny przechadza się w dopasowanej sukience. Sławna mama pęka z dumy

Madonna pokazała w mediach społecznościowych wideo z 15-letnim synem. Chłopak prezentuje się świetnie w białej sukience!

Madonna jest mamą szóstki dzieci. Lourdes i Rocco są jej biologicznymi, natomiast pozostałą czwórkę artystka adoptowała z Malawi. I to właśnie jeden z nich - 15-letni David ostatnio zagościł na jej Instagramie, ale w dość nietypowej wersji. Madonna pokazała, jak chłopak przechadza się w obcisłej, białej sukience po domu. Dumna mama nie ukrywała zachwytu.

Madonna rozpływa się nad synem

Jedno co z pewnością można stwierdzić to fakt, że Davidowi nie brakuje pewności siebie. Młody chłopak z dumą przechadzał się w białej sukience ze wzorem czarnych liter. Miał także modne okulary i z chęcią pozował do zdjęć. 

Reklama

Bo w końcu o to właśnie chodzi w życiu - by być sobą i czuć się z tym dobrze. Ponadto inni zauważyli, że David porusza się niczym światowej sławy model. Czyżby czekała go wielka kariera?

Wideo skomentowało tysiące internatów. Wszyscy są pod wrażeniem wyglądu chłopaka.

W komentarzach pojawił się także ten od samego Davida, w którym podkreśla, że lubi czuć się wolny. Z pewnością wiele osób powinno brać przykład z 15-latka. 


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje