Sylwester z Polsatem. Po Nowym Roku Paulina Sykut-Jeżyna zapisuje się na boks

Oprac.: Szymon Korczykiewicz

Paulina Sykut-Jeżyna z mężem Piotrem Jeżyną
Paulina Sykut-Jeżyna z mężem Piotrem JeżynąRadoslaw NawrockiAgencja FORUM

Sylwester z Polsatem. Paulina Sykut-Jeżyna jedną z prowadzących

Mamy nadzieję, że w styczniu uda nam się wyskoczyć gdzieś na tydzień z rodziną. Najlepiej tam, gdzie jest ciepło, ale jak się nie uda, to gdzieś w kraju
opowiada w "Życiu na Gorąco".

Żyć i cieszyć się tym, co tu i teraz

Myślałam, żeby od nowego roku więcej się ruszać (śmiech). Chcę wrócić do intensywnych treningów i chciałabym spróbować boksu! Jestem dość delikatna, a takie treningi wzmacniają. Wcześniej próbowałam różnych dyscyplin sportu. Bardzo dobrze pływam, uprawiałam triathlon, dużo biegałam i chodziłam na zajęcia fitness. Teraz czuję, że potrzebuję nowych wyzwań, więc chyba spróbuję.
Ostatni czas jest tak szalony, że doceniam i pielęgnuję każdą chwilę spędzoną razem. Zawsze staramy się żyć blisko siebie. na przyszłość nie chcę robić wielkich planów, ale żyć i cieszyć się tym, co tu i teraz.
Paulina Sykut-Jeżyna z mężem Piotrem Jeżyną
Paulina Sykut-Jeżyna z mężem Piotrem JeżynąKrzysztof JaroszAgencja FORUM
Paulina Sykut-Jeżyna
Paulina Sykut-JeżynaPodlewskiAKPA
"Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka": Sylwestrowe napojePOLSAT GOPOLSAT GO
pomponik.pl
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?