Reklama

Reklama

Reklama

Sylwester Szczęścia w Polsacie: Gwiazdy olśniły na sesji zdjęciowej! Kto wyglądał najlepiej?!

Sylwestrowa noc zbliża się wielkimi krokami! 31 grudnia w Polsacie na ekranie pojawi się cała plejada gwiazd! Nie zabraknie m.in. Krzysztofa Ibisza, Karoliny Gilon, Pauliny Sykut- Jeżyny, Marceliny Zawadzkiej, Wiktorii Gąsiewskiej i Ilony Krawczyńskiej! Już teraz możecie zobaczyć ich wystrzałowe kreacje! Kto prezentował się najlepiej?

Na taką noc czeka się cały rok! W tym roku na sylwestrowej scenie Polsatu pojawi się plejada gwiazd! Nie zabraknie również sławnych prowadzących. Do podanych już wcześniej konferansjerów: Pauliny Sykut-Jeżyny, Ilony Krawczyńskiej, Karoliny Gilon, Krzysztofa Ibisza i Patryka Cebulskiego dołączyły kolejne znane nazwiska!

Na wydarzeniu zobaczymy więc Adama Zdrójkowskiego, Wiktorią Gąsiewską i Marcelinę Zawadzką. Ostatnie nazwisko może być sporym zaskoczeniem dla widzów, ale Marcelina już wiosną na dobre zagości na polsatowskiej antenie. Wszystko za sprawą nowego show "Farma".

Sylwester Szczęścia startuje o godz.: 20:00 ze Stadionu Śląskiego. O szampańskie nastroje i gorące rytmy zadbają m.in. Doda, Cleo, Beata Kozidrak, Danzel i wiele innych cenionych gwiazd!

Reklama

Bitwa na sylwestrowe kreacje! Kto wygrywa?!

My już teraz przyjrzeliśmy się sylwestrowym kreacjom gwiazd! Nie da się ukryć, że głównym gwoździem programu są... cekiny! Kto waszym zdaniem prezentował się najbardziej wystrzałowo?

Marcelina Zawadzka postawiła na długą białą suknię z ogromnym dekoltem! Szyku zadały również bogato zdobione rękawy, które nadały kreacji imprezowego charakteru!

Ilona Krawczyńska zachwyciła w czarnej kreacji! Sylwestrowego blasku dodały rozszerzane rękawy i mieniące się ozdoby! Na uwagę zasługuje również pokaźny dekolt, który nadał sukni pazura!

Wiktoria Gąsiewska zaszalała z imprezowym kompletem! Postawiła na dwuczęściowy cekinowy kostium. Czujecie ducha lat 80.?

Która z dziewczyn podobała wam się najbardziej?

Sylwester Szczęścia w Polsacie startuje już 31.12.2021 o godzinie 20:00. Na Pomponiku będziecie mogli na bieżąco śledzić kulisy imprezy.

Wyjątkowy materiał  "Sylwestrowa Moc Przebojów. Rozgrzewka" ruszy o godzinie 19:00 w Polsat Go. 

Zobacz też:

Kolejni prowadzący Sylwestra w Polsacie! Gąsiewska, Zdrójkowski i... a to zaskoczenie!

Sylwester Szczęścia w Polsacie: Znamy kolejnych prowadzących! Kto oprócz Ibisza i Gilon?

Ben Affleck sugeruje, że pił z powodu Jennifer Garner. Fani są wściekli!


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy